Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Pozostając na stronie akceptujesz regulamin.

Akceptuj

Dla odwiedzających

Urodziny na Stadionie Wrocław

Wyjątkowy pomysł na niezapomniane urodziny.

Zapraszamy na piłkarskie urodziny na Stadionie Wrocław. Urodziny na naszym obiekcie to nietypowy sposób na organizację tego wyjątkowego wydarzenia. Zapraszamy nie tylko wielbicieli piłki nożnej. Organizowane przez nas urodziny to 3 h wspaniałej zabawy. Rozpoczynamy przywitaniem jubilata i jego gości oraz uroczystym wręczeniem prezentu. Później zaczyna się zabawa! Zwiedzanie stadionu łączymy z grami, zabawami i łamigłówkami oraz różnego rodzaju zadaniami do wykonania. Bawimy się i gramy w różnych przestrzeniach stadionu, takich jak: strefa wyjścia zawodników, sala konferencji prasowych, strefa VIP, pomieszczenia komentatorskie czy areszt stadionowy. Poczęstunek oraz tort serwowane są w wyjątkowym miejscu – szatni zawodników Śląska Wrocław! „Sto lat” jubilat może usłyszeć w wybranym przez siebie lub rodziców miejscu. Może to być szatnia zawodników lub strefa przy murawie.

Każdy jubilat prócz stałego programu jest traktowany indywidualnie, dlatego przy organizacji zapytamy o to jak lubi spędzać czas, czy ma ulubione postaci z filmów lub bajek. Wszystko po to by dzień był naprawdę wyjątkowy.

Co zawiera pakiet urodzinowy Stadionu Wrocław?

OFERTA PDF

– wspaniałą zabawę przez 3 h,
– zwiedzanie zakamarków stadionu, m. in. szatni zawodników i strefy wyjścia na murawę,
– grę terenową „Poszukiwacze skarbów” – wykonywanie zadań, znajomość obiektu,
– pamiątkowy certyfikat znajomości Stadionu Wrocław dla każdego gościa,
– niespodzianka od Stadionu Wrocław dla jubilata.

Ceny:

600zł*  – pakiet podstawowy z niespodzianką
800zł* – pakiet rozszerzony: pakiet podstawowy z niespodzianką dla jubilata oraz poczęstunkiem (chrupki, paluszki, ciastka, napoje)

*Cena za 10 osób. Każda dodatkowa osoba 50zł. Dodatkowo w wydarzeniu może wziąć udział do 5 osób.

W ramach organizacji urodzin, można skorzystać ze specjalnej oferty Areny Gigantów. Dla wszystkich uczestników urodzin (w dniu ich organizacji) wejście na cały dzień w cenie 1 h (dzieci – 29,99 zł/os., dorośli – 10 zł/os)

Zapytaj o szczegóły oferty

Zapraszamy do kontaktu

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl