Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Pozostając na stronie akceptujesz regulamin.

Akceptuj

Katarzyna Starzonek wiceprezesem Stadionu Wrocław.

Przed nominacją na to stanowisko Katarzyna Starzonek przez ponad 20 lat pracowała w branży organizacji wydarzeń, marketingu i sprzedaży. Realizowała projekty dla wiodących przedsiębiorstw, zajmujących się między innymi energetyką, bankowością, transportem, handlem i  produkcją.

Była odpowiedzialna za prowadzenie różnorodnych kampanii promocyjnych, wizerunkowych, lojalnościowych, sprzedażowych oraz za organizację wydarzeń kulturalnych i biznesowych.

– Stadion to wyjątkowe w skali Dolnego Śląska miejsce, które łączy w sobie funkcję sportową, kulturalną i usługową. Wrocław ma ambicje, by odgrywać rolę ważnego centrum biznesowego i kulturalnego. Miasto potrzebuje takiej przestrzeni, która w tym pomoże, oczywiście z uwzględnieniem realiów ekonomicznych. Jednocześnie istotne jest, by był to obiekt użyteczny dla mieszkańców na co dzień – mówi wiceprezes Stadionu Wrocław.

Katarzyna Starzonek jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego im. Oskara Langego we Wrocławiu, gdzie studiowała na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Przemysłu.

 

 

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl