Lexus Wrocław partnerem motoryzacyjnym Stadionu Wrocław

Firma działa od 2009 roku na rogu ulic Legnickiej i na Ostatnim Groszu i ciągle się rozwija. W czerwcu 2013 roku firma poszerzyła działalność o salon i serwis marki Toyota dzięki czemu oferuje unikatową gamę samochodów – od małych miejskich auta po limuzyny.  – Usytuowanie salonów w samym centrum Wrocławia sprawia, że jesteśmy blisko naszych Klientów, którzy tę wygodę bardzo sobie cenią, mówi prezes zarządu Ireneusz Kamiński.

Jako marka samochodów premium, Lexus ma do zaoferowania szeroką gamę modeli dla najbardziej wymagających klientów. W Lexusie klienci cenią sobie nowoczesne wzornictwo, innowacyjne rozwiązania techniczne, precyzyjną jakość wykonania oraz bezpieczeństwo. – Dbamy o to, aby doświadczenia związane z użytkowaniem samochodu wykraczały poza oczekiwania Klienta. Bardzo cieszymy się na współpracę ze Stadionem Wrocław. To jeden z najważniejszych, najbardziej prestiżowych tego typu obiektów w Polsce i jednocześnie miejsce, gdzie sport spotyka się z biznesem. To wszystko doskonale współgra z naszą ofertą, dodaje Ireneusz Kamiński.

Lexus jest również znany jako prekursor w zakresie napędów przyjaznych środowisku, dlatego większość sprzedawanych w Polsce samochodów tej marki to hybrydy, podobnie jak pojazdy marki Toyota, które zasilą flotę Stadionu Wrocław.

– Jestem niezwykle zadowolony z nawiązania współpracy z nowym partnerem motoryzacyjnym Stadionu Wrocław i przekonany, że współpraca przyniesie obu stronom wymierne korzyści, mówi Marcin Przychodny, prezes Zarządu Stadion Wrocław sp. z o.o.

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X