Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Pozostając na stronie akceptujesz regulamin.

Akceptuj

Mecz Polska vs Irlandia 11.09. Bilety w sprzedaży

SPRZEDAŻ BILETÓW

ASYSTENT KIBICA

Oświadczenie Polskiego Związku Piłki Nożnej odnośnie sprzedaży biletów:

„Polski Związek Piłki Nożnej niniejszym oświadcza, że sprzedaż biletów na mecze Reprezentacji Polski odbywa się wyłącznie za pośrednictwem podmiotów upoważnionych przez PZPN do sprzedaży i dystrybucji biletów, przede wszystkim za pośrednictwem stron www.laczynaspilka.pl lub www.kupbilet.pl PZPN nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nabywania biletów za pośrednictwem podmiotów trzecich, nieposiadających praw do sprzedaży i dystrybucji biletów w imieniu PZPN. Dalsza odsprzedaż biletów z zyskiem bądź ich nabywanie z zamiarem ich dalszej odsprzedaży z zyskiem, stanowi wykroczenie z art. 133 § 1 Kodeksu wykroczeń.”

Sprzedaż biletów nie będzie prowadzona na stadionie w dniu meczu.

Więcej informacji: laczynaspilka.pl

OFERTA BIZNESOWA:

Nowoczesne przestrzenie VIP, pozwalają na stworzenie dwóch stref biznesowych. Tego dnia goście Stadionu Wrocław będą mieli do dyspozycji:

Ofertę Miejsc Biznes Gold – w ramach której goście będą mieli do dyspozycji miejsca w przestronnej i nowocześnie wyposażonej strefie z wyjściem na taras i trybunę VIP oraz bezpośrednim dostępem do parkingu VIP. Komfortowe fotele, znajdujące się na trybunie VIP zapewnią najlepszą widoczność na murawę. Oferta zawiera również najwyższej jakości catering z profesjonalną obsługą oraz bezpłatnymi napojami. Cena: 1 200 PLN/miejsce (min. 4 miejsca).

Loże Biznesowe – w 12 lub 24 osobowych lożach gospodarze i goście mogą dzielić piłkarskie emocje rozgrywające się na boisku, korzystając jednocześnie z wysokiej klasy cateringu i serwisu. Loże Biznesowe gwarantują najwyższy komfort oraz doskonałą widoczność na płytę boiska z tarasu i trybun VIP. Każda Loża posiada bezpośrednie i osobne wyjście na taras VIP oraz 12 komfortowych foteli z najlepszą widocznością. Goście otrzymają najwyższej jakości catering z profesjonalną obsługą kelnerską oraz bezpłatnymi napojami. Cena: 2 000 PLN/miejsce (24 000 Loża dla 12 osób).

Zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ PAKIETÓW BIZNESOWYCH

oraz do kontaktu z Działem Sprzedaży:

izabela.maleszczuk@stadionwroclaw.pl

Mecz Polska – Irlandia, Stadion Wrocław, 11.09.2018r., godz. 20.45

Zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ na Pakiety Biznes na Mecz Polska vs Irlandia

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl