Nick Vujicic na Stadionie Wrocław! Rusza dystrybucja darmowych biletów.

Spotkanie z Nickiem Vujiciciem będzie zwieńczeniem trzeciej edycji ODNOWIENIE FESTIVAL, który rozpocznie się we Wrocławiu w czwartek 30 maja. Celem festiwalu jest budowanie porozumienia ponad wszelkimi podziałami w oparciu o wartości chrześcijańskie oraz umacnianie w mieście jedności bez barier. Podobnie jak w zeszłym roku wydarzenie otrzymało patronat honorowy Prezydenta Wrocławia, a swojej pomocy przy organizacji udzieli po raz kolejny Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Organizatorami festiwalu są wspólnoty, kościoły i organizacje chrześcijańskie reprezentowane przez Wrocławskie Przymierze Pastorów. Jednym z głównych celów tegorocznego festiwalu jest wsparcie finansowe osób niepełnosprawnych we Wrocławiu.

BILETY DO POBRANIA TUTAJ

ZOBACZ INFORMACJE O SPECJALNEJ KOMUNIKACJI I PARKINGACH

– Chcemy zwrócić większą uwagę na niepełnosprawnych mieszkańców naszego miasta. Podczas finału festiwalu będziemy zbierać fundusze na rzecz tych osób – mówi Adam Piątkowski, pastor wspólnoty chrześcijańskiej „Wrocław dla Jezusa”, pomysłodawca i przewodniczący komitetu organizacyjnego ODNFEST.

 

Finał ODNOWIENIE FESTIVAL z Nickiem Vujiciciem jest całkowicie bezpłatny, podobnie jak wszystkie pozostałe wydarzenia w ramach festiwalu. Jednak aby wejść na stadion, należy mieć wejściówkę.

 

– Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu, jakim cieszyły się poprzednie wystąpienia Nicka Vujicicia w naszym kraju, przygotowaliśmy 40 tysięcy wejściówek. Szczególną wagę przywiązaliśmy do tego, by w wydarzeniu mogły wziąć udział osoby niepełnosprawne, dlatego na Stadionie Wrocław przygotowanych zostanie dla nich około tysiąca miejsc – mówi Maciej Klóska, dyrektor ds. sprzedaży ze Stadionu Wrocław. – Na płycie stadionu będzie dostępny specjalny sektor dla tych osób dostosowany do ich potrzeb, z bardzo dobrą widocznością – dodaje Mirosław „Klekot” Walczak, producent wydarzenia i pastor przełożony Społeczności Chrześcijańskiej we Wrocławiu.

 

Na spotkanie z Nickiem Vujiciciem nie ma płatnych biletów. Wszystkie wejściówki są darmowe i można je odbierać od 15 kwietnia na stronie www.odnfest.pl. Dystrybucja bezpłatnych biletów odbywa się za pośrednictwem portalu eBilet, a jedna osoba może pobrać maksymalnie 5 sztuk. Grupy zorganizowane powyżej 25 osób mogą uzyskać bilety po kontakcie mailowym z organizatorami pod adresem bilety@odnfest.pl.

 

ODNOWIENIE FESTIVAL to inicjatywa tworzona przez wiele różnych środowisk, również związanych z pracą na rzecz osób niepełnosprawnych. Rzecznikiem prasowym wydarzenia jest Sylwia Zarzycka, wielokrotnie nagradzana prezes Fundacji „Między Niebem a Ziemią”, która bardzo prężnie działa na rzecz dzieci nieuleczalnie chorych i ich rodzin.

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X