Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Pozostając na stronie akceptujesz regulamin.

Akceptuj

Nowości w cateringu na nową rundę meczową

Na Stadionie Wrocław po kilkuletniej przerwie znów będzie można spróbować tradycyjnej „giętej”.

Od najbliższego meczu na esplanadzie od strony ul. Królewieckiej serwowane będą kiełbaski przygotowywane na ogniskach rozpalonych w specjalnych beczkach. Przy wejściu od ul. Lotniczej staną natomiast grille. Jeśli pomysł zyska przychylność kibiców, tego typu stoisk będzie w przyszłości przybywało.

Od teraz na wszystkich sektorach będzie można także kupić ciepłą zupę. Podczas meczu z Zagłębiem Sosnowiec będzie to żurek.

Na sektorze D uruchomione zostanie stoisko z frytkami i pieczonymi ziemniakami.

Zwiększamy także ofertę dań na słodko – będzie można spróbować ciepłych, puszystych naleśników i czekolady na gorąco z bitą śmietaną.

Zmiany dotyczą także serwowanych na Stadionie Wrocław zapiekanek. Zrezygnowaliśmy z produktów mrożonych na rzecz dań świeżych, przygotowywanych w dniu meczu.

By zmniejszyć kolejki do kiosków gastronomicznych, uruchomione zostaną osobne stoiska z piwem. Taką możliwość otrzymał także browar Prost, producent oficjalnego piwa Śląska Wrocław.

Zachęcamy do dzielenia się opiniami na temat oferowanych w stadionowych kioskach produktów i poziomu obsługi. Na sygnały od Państwa czekamy pod adresem e-mail opinie@stadionwroclaw.pl. W korespondencji prosimy o wskazanie numeru kiosku, w którym dokonano zakupu. To pomoże w przyszłości dostosowywać ofertę stadionowego cateringu do potrzeb i oczekiwań naszych gości.

 

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl