Otwarcie lodowiska na Stadionie Wrocław 06.12

Dla tych, którzy wejdą na lodowisko między 19.00 a 20.00 pierwsza godzina jazdy będzie w ten dzień za darmo. Z lodowiska jednocześnie korzystać może 100 osób. W piątek zabawie na lodzie pomagać będą animatorzy, nie zabraknie także mikołajkowych i świątecznych akcentów.

Knoppers Lodowisko Stadion Wrocław będzie miało kształt owalnej pętli o długości około 150 metrów. Tor ma szerokość od 6 do 7 metrów i  po raz pierwszy w historii Stadionu Wrocław, będzie zadaszony. Znajduje się na drugim piętrze parkingu wielopoziomowego. Przestrzenie te zostały dodatkowo zabudowane, dzięki czemu pogoda panująca na zewnątrz będzie miała niewielki wpływ na komfort korzystania ze ślizgawki. Wnętrze zyskało nowy wygląd, nawiązujący do zimowej górskiej scenerii.

Na miejscu działać będzie wypożyczalnia, w której do dyspozycji gości będzie ponad 400 par nowych łyżew – zarówno figurowych, jak i hokejowych w rozmiarach od 28 do 48. Dla najmłodszych przewidziano możliwość wypożyczenia kasków i tzw. „pingwinków” do nauki jazdy. Dostępna będzie strefa szatni i możliwość naostrzenia łyżew. Przy lodowisku zaplanowano także strefę gastronomiczną.

Tafla będzie miała grubość od 5 do 7 centymetrów a za jej właściwe zmrożenie odpowiada specjalnie skonstruowany na potrzeby obiektu na Stadionie Wrocław 2,5 tonowy agregat. Jak zapewnia firma Alles Cool, która dostarcza na lodowisko całą niezbędną technologię, pozwala on na funkcjonowanie ślizgawki nawet przy temperaturze +10 stopni Celsjusza.

Knoppers Lodowisko Stadion Wrocław będzie czynne codziennie od 9.00 do 22.00.

Więcej szczegółowych informacji DLA ODWIEDZAJĄCYCH > LODOWISKO STADION WROCŁAW

 

Tafla będzie miała grubość od 5 do 7 centymetrów a za jej właściwe zmrożenie odpowiada specjalnie skonstruowany na potrzeby obiektu na Stadionie Wrocław 2,5 tonowy agregat. Jak zapewnia firma Alles Cool, która dostarcza na lodowisko całą niezbędną technologię, pozwala on na funkcjonowanie ślizgawki nawet przy temperaturze +10 stopni Celsjusza.

Główny sponsor lodowiska – firma Knoppers w kolejnych dniach zadba również aby łyżwiarze nie stracili za dużo sił na lodowisku!

Hu Hu Ha nie taka zima zła, gdy zbliża się czas na łyżwy!

Już dziś marka Knoppers, główny partner Lodowiska Wrocław,  zaprasza na ślizgawki, gdzie każdy i mały, i duży może oddać się zimowemu szaleństwu.

Czekają na Was sportowe emocje w łyżwiarskim stylu. A jeśli nie czujesz się mistrzem szusowania po lodzie zapraszamy, do szkółki organizowanej przez Lodowisko Wrocław.

Myślisz, że to koniec atrakcji? O nie! Knoppers zadba także o niespodzianki poza lodową taflą. Przyjdź do nas i zrób sobie zdjęcie w zimowym monidle. A jeśli zimno Ci w uszy, to weź udział w licznych i zgarniaj zimowe nagrody – czapki Knoppers.

O spadek energii nie musisz się martwić, ponieważ w wybranych terminach, Knoppers będzie częstował swoimi produktami.

Knoppers to lekka przekąska zawierająca pyszne składniki: chrupiący wafel, wartościowe orzechy laskowe, krem nugatowy, pożywną porcję mleka oraz wzmacniające kakao. Smakuje i dodaje sił.

Z Knoppersem: Dzień należy do Ciebie!

Do zobaczenia!

 

Godziny funkcjonowania obiektu mogą ulec zmianie w dni, w których swe mecze na Stadionie Wrocław rozgrywa piłkarski Śląsk. W najbliższą niedzielę lider Ekstraklasy podejmuje u siebie Legię Warszawa. Lodowisko czynne będzie w ten dzień do godziny 13.00.

Odwiedzający lodowisko mogą bezpłatnie skorzystać z parkingów Stadionu Wrocław. Na obiekt można wjechać bramą D od Alei Śląskiej, bramą E od ul. Drzymały, lub pozostawić auto na parkingu przy ulicy Królewieckiej. Na lodowisko można wejść kładką, która łączy esplanadę z parkingiem wielopoziomowym. W godzinach funkcjonowania lodowiska otwarte będą bramy Stadionu od ulicy Królewieckiej i Lotniczej, którymi można wejść na esplanadę.

Zapraszamy!

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X