Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Pozostając na stronie akceptujesz regulamin.

Akceptuj

Stadion Wrocław na zielono dla Dnia Św. Patryka 17.03

Dzień Świętego Patryka obchodzony jest co roku w Polsce i na całym świecie. W ramach Festiwalu Świętego Patryka w całej Polsce organizowane są wydarzenia związane z obchodami święta – koncerty, wystawy, wykłady i „Dni Irlandzkie”.

Polskie miasta wezmą udział w zabawie i światowej kampanii Global Greening, podświetlając 17 marca znane miejsca na zielono. Do akcji, jak co roku, przyłączy się również Stadion Wrocław, którego iluminacja rozbłyśnie w godzinach 19.00 – 22.00.

Minister Kevin Moran odwiedzi Polskę i będzie reprezentował rząd Irlandii podczas obchodów Dnia św. Patryka.

Festiwal Świętego Patryka

Kalendarz wydarzeń odbywających się w całej Polsce z okazji Dnia Świętego Patryka jest dostępny na naszej stronie. Będzie on na bieżąco aktualizowany. Kliknij w Kalendarz Wydarzeń i dowiedz się więcej o obchodach święta w Twojej okolicy! Używając hashtaga #swPatryk będzie także można śledzić najświeższe informacje o Festiwalu na Twitterze i Facebooku.

Global Greening

Polskie miasta z okazji Dnia Świętego Patryka podświetlą na zielono słynne obiekty. Staną się one częścią projektu Global Greening wraz z Empire State Building w Nowym Jorku, wodospadami Niagara, Bazyliką Sacré-Cœur w Paryżu, Krzywą Wieżą w Pizie, Operą w Sydney oraz wieloma innymi znanymi miejscami na całym świecie.

 

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl