Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Pozostając na stronie akceptujesz regulamin.

Akceptuj

Targi mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE 15 – 16.09

Zapraszamy na ósmą edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się w dniach 15-16 września na STADIONIE WROCŁAW

Pierwsze powakacyjne dni to ofensywa deweloperów z nową ofertą jak i instytucji oferujących pomoc w finansowaniu zakupu nieruchomości. Największe Targi Mieszkaniowe we Wrocławiu skupią tym razem prawie 100 wystawców, w tym największe spółki deweloperskie. W gronie wystawców znajdą się także pośrednicy w obrocie nieruchomościami, doradcy finansowi oraz firmy z branży wyposażenia wnętrz. Nie zabraknie niezależnych ekspertów, którzy doradzą i odpowiedzą na nurtujące pytania i pojawiające się wątpliwości. Dla odwiedzających targi przygotowano konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (m.in.: armatura łazienkowa oraz narzędzia dla majsterkowiczów).

Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości.

Wykłady, warsztaty, bezpłatne porady
Wszyscy zainteresowani własnym M kupią je na targach – bezpiecznie i w korzystnej cenie – dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Zaplanowane wykłady i prelekcje pomogą przebrnąć przez cały proces pozyskania nieruchomości: od wyboru dewelopera i inwestycji, przez finansowanie zakupu, odbiór mieszkania i wykończenia go zgodnie z potrzebami i gustem. Zaś inwestorom wrześniowa edycja targów mieszkaniowych zapewni, w sobotę, warsztaty pod hasłem: jak inwestować pieniądze w nieruchomości.

Szczególnej uwadze polecane są praktyczne porady: na co zwracać uwagę przy wyborze mieszkania czy jak wybrać i urządzić nowe mieszkanie, by pasowało idealnie.

W stoisku Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami można będzie uzyskać porady prawne i poznać zakres czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także zorientować się w bieżącej sytuacji na wtórnym rynku mieszkaniowym. W sobotę i niedzielę (15-16 września), w samo południe, odbędzie się panelowe spotkanie z udziałem przedstawicieli DOSPON poświęcone m.in.: bezpieczeństwu transakcji na rynku wtórnym oraz umowom najmu okazjonalnego dającym gwarancje bezpieczeństwa dla najemcy i właściciela.

Porady i konsultacje specjalistów oraz udział w seminariach i wykładach jest bezpłatny
Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na targi profesjonalną opiekę zapewni Agencja Projekcja

Wszyscy odwiedzający targi po wypełnieniu krótkiej ankiety otrzymają bezpłatne czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji, katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Wrocławia i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

WSTĘP NA TARGI WOLNY
15-16 września (sobota-niedziela)
Godziny: 10.00-17.00
STADION WROCŁAW, Aleja Śląska 1, wejście W3(VIP)
5 000 bezpłatnych miejsc parkingowych

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl