Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Pozostając na stronie akceptujesz regulamin.

Akceptuj

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE 2 – 3.02

Zapraszamy w dniach 2 i 3 lutego na STADION WROCŁAW, gdzie po raz dziewiąty odbędą się Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. I tym razem będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą dolnośląskich deweloperów, tych największych jak i tych budujących lokalnie, banków oraz pośredników finansowych. Na Targach można będzie również zapoznać się z ofertą dolnośląskiego rynku wtórnego. Targowi goście będą mogli uczestniczyć w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami firmy HIKOKI.

Pierwsze w 2019 roku wrocławskie Targi zgromadzą największych deweloperów z regionu i kraju. Swoją ofertę zaprezentują m.in.: Atal, Archicom, Temar, Bouygues Immobilier, Arkop, Vantage, Fadesa, Rafin, Ronson, WPBM Mój Dom – w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania w ubiegłym roku.
Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań – nowych i z drugiej ręki, a także sposobność do uzyskania atrakcyjnych warunków finansowania wymarzonego „M”. Na zainteresowanych zakupem własnego M czekać będzie blisko stu wystawców na dwóch poziomach Stadionu Wrocław oraz kilkunastu niezależnych ekspertów, w salach wykładowych i w stoiskach firmowych. Każdy znajdzie się coś dla siebie: począwszy od porad dotyczących wyboru najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego, przez zagadnienia związane z umową deweloperską, odbiorem technicznym mieszkania, a skończywszy na aranżacji wnętrz kupowanego mieszkania.

Atrakcyjnych warunków finansowania i bogatej oferty kredytów spodziewać się można w stoiskach pośredników kredytowych i doradców finansowych, będzie można także zasięgnąć informacji o zakupie mieszkania na rynku wtórnym oraz poprosić o wycenę nieruchomości. Na osoby poszukujące porad i pomocy w zakresie remontu mieszkania i budowy domu będą natomiast czekać specjaliści i przedstawiciele firm budowlanych.  Będzie można również uzyskać wsparcie w dziedzinie architektury wnętrz i stylizacji oraz aranżacji zieleni.

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają bezpłatne czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji, katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Wrocławia i okolic z dokładnymi informacjami o: lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontaktem do biura sprzedaży i wizualizacją budynku.

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl