The Event 2019 – Raceism 5 – 7.07

Organizator od lat pracuje nad tym by wydarzenie było warte każdego z tysięcy kilometrów, które pokonują kierowcy by wziąć w nim udział. Każdy z tych kilometrów stanowi najlepszą rekomendację dla tych, którzy jeszcze na evencie nie byli. Konsekwencja w działaniu spotka się z uznaniem najlepszych firm i marek branży motoryzacyjnej.Międzynarodowy charakter przedsięwzięcia oraz budowanie klimatu poprzez połączenie pasji do motoryzacji ze street culture to elementy, które odróżniają to wydarzenie od innych imprez motoryzacyjnych. Dobrą atmosferę tworzą też; dobra oprawa muzyczna, tancerze, dj’e i twórcy graffiti.
„The event” to najlepsza motoryzacyjna impreza w Polsce. Mało tego – to jedna z najlepszych moto imprez w Europie, która przyciągnęła do Wrocławia dziesiątki tysięcy fanów motoryzacji z kilku kontynentów. I tysiąc najlepiej stuningowanych samochodów jakie kiedykolwiek zawitały do kraju.Trzy dni, najlepszej wystawy motoryzacyjnej w tej części Europy.Odwiedź Stadion Wrocław i spędź wyjątkowy czas pośród prawdziwych pasjonatów motoryzacji. Zapraszamy już 5 lipca, liczba biletów ograniczona.KUP BILETWięcej informacji na stronie organizatora: raceism.com/the-event

Dla gości wydarzenia dostępne będą parkingi stadionu: parking wielopoziomowy, Parking Lotnicza, Parking Królewiecka w cenie 20 zł/auto(opłata jednorazowa, płatność gotówką). Parkingi będą dostępne w godzinach trwania imprezy.

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X