Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Pozostając na stronie akceptujesz regulamin.

Akceptuj

Warsztaty na rolkach z Wrocław Rolkuje

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki oraz trwają godzinę zegarową (lub w przypadku początków slalomu 1h 20 minut oraz w przypadku grupy zaawansowanej dorosłych 1h 30 minut).

Spotykamy się co tydzień. 

17:00 – 21:00 we wtorki

 18:00 – 21:00 w czwartki

Koszt całego kursu (8 zajęć) to 160zł, a grupy zaawansowanej dorosłych 240zł

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ PRZEZ FORMULARZ

REGULAMIN ZAJĘĆ

 

Opisy grup:

Pierwszy raz na rolkach – dla osób, które NIGDY WCZEŚNIEJ nie jeździły na rolkach 🙂 Uczymy od samych początków, poprzez stanie, prawidłowe upadanie i wstawanie, chodzenie na rolkach, do bezpiecznej jazdy.

Grupa początkująca – dla osób, które potrafią same się utrzymać na rolkach, ale chcą się nauczyć poprawnie skręcać czy hamować

Grupa średnio – zaawansowana – dla osób, które pewnie czują się w jeździe do przodu, skręcają i mają opanowane przekładanki, ale podstawy slalomu czy pewna jazda do tyłu sprawiają im problemy. To właśnie tutaj się tego nauczycie!

Grupa zaawansowana – grupa skierowana do osób, które pewnie czują się na rolkach – potrafią jeździć po mieście, opanowały podstawy slalomu (cross, cross tył, crazy) i potrafią jeździć tyłem. Na tym kursie połączymy szlifowanie umiejętności jazdy miejskiej ze slalomem oraz udoskonalimy jazdę tyłem.

Grupa FSK dzieci – Skierowana do dzieci, które dobrze jeżdżą na rolkach (jazda przodem, tyłem, przekładanki, hamowanie T-stop, skoki, zmiany kierunku jazdy) i chcą opanować po mistrzowsku jazdę przez miejskie przeszkody. Zajęcia będą prowadzone przez jednego z najlepszych wrocławskich specjalistów FSK – Jurija Szawłowa. Zajęcia będą przygotowywać osoby chętne do brania udziału w ogólnopolskich zawodach Bladecross

Grupa początków slalomu – skierowana do dzieci, które chcą przystąpić do sekcji slalomowej Wrocław Rolkuje, która swój nabór ogłosi na początku przyszłego roku szkolnego. Wymagania: (jazda przodem, tyłem, przekładanki, hamowanie T-stop, skoki, zmiany kierunku jazdy). Zajęcia prowadzone są przez aktualnego medalistę mistrzostw Polski, Jacka Skorupskiego. Dzieci z sekcji slalomowej WR uczestniczą z sukcesami w ogólnopolskich zawodach slalomowych.

Kurs poprowadzą instruktorzy Wrocław Rolkuje: Emil Nowosielski, Jacek Skorupski, Jurij Szawłow

Więcej bieżących informacji na Facebook’u organizatora I LOVE ROLKI

 

 

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl