WKS Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin 07.06. 12 edycja Dzieci na Stadionie

Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Portowcami na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 21 zł (ulgowy 17 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 26 zł (ulgowy 21 zł). Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 37 zł (ulgowy 30 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 42 zł (ulgowy 34 zł).
Więcej informacji o biletach można znaleźć na stronie slaskwroclaw.pl w zakładce Cennik biletów.

Spotkanie ze szczecińską drużyną będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje jedynie 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia – starsze kupują bilet ulgowy). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć na stronie Klubu  w zakładce: Sektor Rodzinny.

Bilety można dostać w trzynastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz znajduje się na stronie klubu w zakładce: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław.

Można je kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. Sprzedaż on-line trwa do 7 czerwca do godz. 14:00.

W sprzedaży dostępne są również bilety i pakiety VIP. Sprzedaż tej kategorii biletów prowadzona jest wyłącznie przez Dział Komercjalizacji i Organizacji Eventów Stadionu Wrocław.
Więcej informacji w zakładce BILETY VIP oraz pod numerami:
71 776 80 45, 71 776 80 41. Informacji o biletach w pozostałych kategoriach udzielają kasy Śląska Wrocław: 71 722 39 44

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

Przypominamy o parkingach Stadionu:
Parkingi będą otwierane na 2 godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Pojemność i ceny poszczególnych parkingów:
• Parking wielopoziomowy Stadion Wrocław: auto osobowe 20 zł
• Parking Królewiecka – auto osobowe 10zł, autobus 20zł, Parking Lotnicza – auto osobowe 10 zł

Trwają również zapisy do 12. odsłony akcji „Dzieci na stadionie – uczymy się dopingu”. W poprzednich edycjach inicjatywy na trybunach Stadionu Wrocław zasiadło łącznie ponad 55 tysięcy dzieci, które zostały zaproszone przez Śląsk. W ramach akcji Klub zapewnia bezpłatne bilety dla dzieci ze szkół, klubów sportowych i placówek wychowawczych oraz dla ich opiekunów i rodziców (dwoje opiekunów na piętnaścioro dzieci), opiekę wolontariuszy podczas meczu, naukę kulturalnego dopingu wraz z kibicami Śląska, darmowy parking dla autobusów oraz atrakcyjne konkursy z nagrodami. Akcja „Dzieci na stadionie – uczymy się dopingu” kierowana jest do dzieci z rocznika 1998 oraz młodszych. Zgłoszenia od szkół, placówek opiekuńczych, klubów itp. należy przesyłać do 3 czerwca (środa) do godziny 20:00. By zobaczyć na żywo zespół Śląska Wrocław, wystarczy wysłać na adres wks@slaskwroclaw.pl listę, zawierającą imię, nazwisko i numer PESEL osób, które mają pojawić się na stadionie. Nie ma limitu zgłoszeń! Akcja dotyczy grup zorganizowanych – minimum 15 dzieci. Na każde 15 dzieci dwoje opiekunów za darmo.

Mecz Śląska Wrocław z Wisłą Kraków odbędzie się w niedzielę, 7 czerwca, o godzinie 18:00. Do zobaczenia na Stadionie Wrocław!

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X