Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Pozostając na stronie akceptujesz regulamin.

Akceptuj

Wrzesień pod znakiem targów na Stadionie Wrocław

XVI EDYCJA TARGÓW ZABAWEK REKAMN 4 – 5.09

Targi Rekman 4-5 września 2019 otwarte dla wszystkich klientów z branży zabawkowej!

Jedno z największych wydarzeń targowych organizowanych przez dystrybutorów zabawek w Polsce. Branżowe spotkanie dla firm, które gwarantuje:

dostęp do oferty ponad 70 największych dostawców w branży zabawek, gier i produktów dla dzieci
– zapoznanie się z nowościami, premierami i hitami produktowymi największych producentów zabawek na świecie
atrakcyjne rabaty targowe (również dla klientów gotówkowych)
możliwość do dołączenia do największej w Polsce franczyzowej sieci sklepów z zabawkami Wyspa Szkrabów
możliwość wzięcia udziału w konkursie i wygrania samochodu Fiat 500!

Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem firmy Rekman, możesz zarejestrować się na miejscu!

Targi Zabawek firmy Rekman to jedne z największych wydarzeń targowych organizowanych przez dystrybutorów zabawek w Polsce. Na stałe wpisały się w kalendarz targów branżowych. W XVI edycji targów, która odbędzie się we Wrocławiu, udział weźmie ponad 70 wiodących producentów zabawek, gier, puzzli i akcesoriów dla dzieci.

Godziny: 9.00 – 16.00

Miejsce: Klub Biznesowy Stadionu Wrocław

Parking: bezpłatny

TARGI MIESZKANIOWE NOWY DOM NOWE MIESZKANIE 7 – 8.09

W dniach 7 i 8 września na STADION WROCŁAW, po raz dziesiąty odbędą się Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, jubileuszowa edycja imprezy, która wpisała się w kalendarz ważnych wydarzeń Wrocławia.

Wiele osób zadaje sobie pytanie – czy to dobry czas na zakup mieszkania? Można zauważyć, że wysokie ceny nieruchomości, tanie kredyty mieszkaniowe oraz niskie stopy procentowe ciągle utrzymują sprzedaż na bardzo wysokim poziomie. I nie jeden specjalista chciałby wiedzieć jak długo to jeszcze potrwa… Obecnie ceny mieszkań rosną wolniej niż na początku tego roku, ale dobra koniunktura w Polsce, rosnące ceny materiałów oraz koszty pracy (brak pracowników) zdecydowanie sprzyjają utrzymywaniu się trendu wzrostowego. Bardzo prawdopodobne jest, że ostatni kwartał 2019 roku będzie czasem stabilizowania się rynku mieszkaniowego.

Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań – nowych i z drugiej ręki, a także sposobność do uzyskania atrakcyjnych warunków finansowania wymarzonego „M”. Tym razem będzie to wyjątkowa okazja, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą dolnośląskich deweloperów, tych największych jak i tych budujących lokalnie. Nie zabraknie także ofert banków i pośredników finansowych. Będzie można poradzić się w sprawach technicznych dotyczących odbiorów mieszkań, prawnych – umowy deweloperskie, jak i aranżacji wnętrz. Na Targach można będzie również zapoznać się z ofertą dolnośląskiego rynku wtórnego. Targowi goście będą mogli uczestniczyć w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Pierwsze powakacyjne spotkanie targowe we Wrocławiu zgromadzi największych deweloperów z regionu i kraju. Swoją ofertę zaprezentują m.in.: Atal, Archicom, Arkop, Vantage, Fadesa, Rafin, Ronson, WPBM Mój Dom, ECHO Development, Robyg, Bouygues Immobilier Polska sp. z o.o. – w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania z początkiem tego roku, choć trzeba przyznać, że z racji dużego zainteresowania nie zostało ich już tak wiele. Zwiedzający mogą szykować się na wiele niespodzianek – druga połowa roku to premiery nowych inwestycji.

Na zainteresowanych zakupem własnego M czekać będzie blisko stu wystawców na dwóch poziomach STADIONU WROCŁAW oraz kilkunastu niezależnych ekspertów, w salach wykładowych i w stoiskach firmowych. Każdy znajdzie się coś dla siebie: począwszy od porad dotyczących wyboru najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego, przez zagadnienia związane z umową deweloperską, pomocą architekta w wyborze mieszkania, odbiorem technicznym mieszkania, a skończywszy na aranżacji wnętrz kupowanego mieszkania.

Pośrednicy kredytowi i doradcy finansowi, których reprezentować będą m.in.: Murator FINANSE, doradza.pl, PLCG, Platinium EYE na pewno zaprezentują atrakcyjne warunki finansowania i bogatą ofertę kredytów. Specjaliści finansowi służyć będą odwiedzającym swoją wiedzą i doświadczeniem. Tak jak w przypadku finansowania, tak i w aspektach prawnych (m.in. umowa deweloperska) goście znajdą profesjonalną pomoc przez dwa dni targowe. Dla zainteresowanych inwestowaniem w rynek nieruchomości mieszkaniowych przygotowano wykłady pod hasłem: alternatywa dla innych form pomnażania pieniędzy. Poszukujących mieszkania z rynku wtórnego zapraszamy do stoiska Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Dla osób, które wypełnia ankietę targową dostępną w punkcie informacyjnym, czekać będą miłe niespodzianki. Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na Targi profesjonalną opiekę zapewni firma Agencja PROJEKCJA.

Godziny: 10.00 – 17.00 (sobota), 10.00 – 16.00 (niedziela)

Miejsce: Klub Biznesowy Stadionu Wrocław

Parking: bezpłatny

MEGA DOLNOŚLĄSKIE TARGI ŚLUBNE 29.09

Niezwykłe wydarzenie łączące modę i rozrywkę na wysokim poziomie w naszej przestrzeni targowej.
Pokazy mody ślubnej, wieczorowej, pokazy tańca towarzyskiego i wiele innych atrakcji.
Scena z najlepszym nagłośnieniem oraz najwyższej klasy oświetleniem.

Wstęp: płatny – 25 zł/os. BILETY

Godziny: 10.00 – 17.00(niedziela)

Miejsce: Klub Biznesowy Stadionu Wrocław

Bezpłatne parkingi dla wystawców i odwiedzających
Bezpłatny katalog ślubny dla klientów

Zapraszamy!

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl