Dawcom w Darze zniżka na zwiedzanie z przewodnikiem

Stadion Wrocław przyłączył się do akcji „Dawcom w darze”. Dla wszystkich honorowych krwiodawców zniżka na zwiedzanie Stadionu z przewodnikiem.

DwD logo

 

Akcja Dawcom w Darze to inicjatywa wspierająca ideę krwiodawstwa w Polsce. Przyłączyć się do niej mogą obiekty i firmy, które chcą wesprzeć i promować oddawanie krwi dla tych, którzy jej potrzebują. Wszycy aktywni Honorowi Dawcy Krwi dostają rabaty na różnego typu usługi na podstawie legitymacji Honorowego Dawcy Krwi, pod warunkiem, że od ostatniego pobrania minął nie więcej niż rok.

Początkowo Akcja Dawcom w Darze miała promować równocześnie honorowe krwiodawstwo oraz aktywny styl życia, dlatego wśród uczestników przeważają schroniska górskie i inne obiekty noclegowe oraz sklepy turystyczne. Z czasem Akcja stala się bardzo popularna i  zaczęły się do niej zgłaszać rownież  firmy o odmiennych profilach.

Stadion Wrocław również chce być częścią tego projektu dlatego dla wszystkich Honorowych Dawców Krwi oferujemy zniżkę 20 % na zwiedzanie z przewodnikiem. Zachęcamy do przyłączenia się do Akcji i do zwiedzania Stadionu.

Organizatorem akcji jest: Kuba Terakowski – twórca i koordynator akcji

Więcej informacji w zakładce ZWIEDZANIE oraz na stronie organizatora akcji: dawcomwdarze.pl

 

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X