Dla odwiedzających

#StadionDlaBiznesu – poznaj partnerów Stadionu Wrocław

Stadion Wrocław zaprasza do akcji #StadionDlaBiznesu. W czasie jej trwania udostępni swoim partnerom biznesowym wszystkie swoje przestrzenie reklamowe on-line bezpłatnie. Głównym celem akcji jest zaprezentowanie firm funkcjonujących na obiekcie i wsparcie ich działalności w trudnym dla całej gospodarki czasie.

Partnerzy biznesowi Stadionu Wrocław prezentowani będą dwa dni w tygodniu. Poprzez profile w mediach społecznościowych oraz stronę internetową obiektu zaprezentujemy wybraną firmę. To do niej należeć będzie decyzja, czy skorzysta z możliwości zamieszczenia artykułu, grafiki, czy półminutowego filmu. Wraz z przedsiębiorcami chcemy pokazać biznesową różnorodność Stadionu Wrocław i potencjał działających tu firm.

Biura i firmy na stałe pracujące na Stadionie Wrocław odwiedza codziennie około 700 osób.

Wśród naszych Partnerów oraz Najemców znajdują się firmy takie jak Lexus Wrocław, Centrum Medyczne EMC S.A.,  CarNet Polska, Coca-Cola, FunFit II, Supra Brokers S.A., Impel Group.

Udział w akcji dla firm pracujących na Stadionie Wrocław jest całkowicie darmowy.

 

O CoinDeal

CoinDeal to platforma wymiany walut kryptograficznych z polskimi korzeniami uruchomiona w marcu 2018 r. z siedzibą na Malcie. Dzienny wolumen obrotu aktywami zapewnia jej miejsce wśród najlepszych giełd kryptowalut na świecie (według rankingu CoinMarketCap).

CoinDeal zapewnia swoim użytkownikom najwyższe standardy bezpieczeństwa. Giełda zarejestrowana jest m.in w FinCEN co pozwala jej na legalne funkcjonowanie w Stanach Zjednoczonych. Posiada również licencję VQF.

W 2019 r. CoinDeal wyemitował swój własny Token – CDL. Waluta po za aspektem inwestycyjnym niesie ze sobą sporo funkcjonalności podczas korzystania z giełdy m.in. posiadanie CDL Tokenów w giełdowym portfelu zapewnia użytkownikom mniejsze prowizje transakcyjne oraz daje dostęp do głosowania na nową kryptowalutę.

Wychodząc na przeciw najnowszym rozwiązaniom ze świata kryptowalut, CoinDeal oferuje już teraz pre-order fizycznej karty płatniczej, za pomocą której będzie można bezpośrednio płacić cyfrowymi walutami w min. w sklepach, restauracjach i hotelach na całym świecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O EMC Szpitale

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obejmujemy opieką mieszkańców województwa: dolnośląskiego, opolskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, śląskiego i mazowieckiego. Grupa EMC jest częścią międzynarodowego holdingu szpitali i przychodni Penta Hospitals International.

Dbamy o naszych pacjentów. Każdego dnia. Lepiej.

 

 

O Torze Kartingowym LeMans

Największy tor kartingowy we Wrocławiu. Długie proste i szerokie zakręty, które tylko czekają na legendarne wyścigi. Poczuj adrenalinę na trasie mierzącej ponad 1000 m z najdłuższą prostą o długości 100 m. Rozwiń maksymalną prędkość gokartów najlepszych w swojej klasie. Do Twojej dyspozycji jest ponad 40 maszyn firmy Sodi Kart. W skład floty wchodzą gokarty dla osób dorosłych, dzieci od 4 roku życia oraz tandemy (gokarty dwuosobowe). Organizujemy imprezy firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie. Posiadamy przestronną i komfortową strefę klienta z widokiem na cały tor, która pomieści nawet najliczniejsze grupy. Zapewniamy profesjonalną obsługę.

Zbierz super ekipę i przekonajcie się sami. Widzimy się na torze!

 

O SportsMedic

SportsMedic to nowoczesne, interdyscyplinarne centrum medyczne, które mieści się na wrocławskim Kozanowie – w galerii Pilczyckiej Victor, przy ul. Dokerskiej 2A.

Placówka powstała z potrzeby zapewnienia pacjentom (nie tylko sportowcom) najwyższej jakości prywatnej opieki medycznej i z pasji do zdrowia.

Wykwalifikowana kadra medyczna dba o zdrowie pacjentów, oferując zabiegi i konsultacje lekarskie. Kompleksowe podejście do medycyny sprawia, że SportsMedic to miejsce, w którym możesz zadbać o wszystkie aspekty swojego zdrowia – od wykonania rutynowych badań, poprzez specjalistyczne konsultacje lekarskie, aż po skomplikowane zabiegi chirurgiczne i szybką rekonwalescencję dzięki rehabilitacji.

Najnowocześniejsze metody leczenia, wysokiej jakości sprzęt medyczny i doświadczenie lekarzy specjalistów to wyróżniki centrum medycznego SportsMedic. Nie czekaj i już dziś zadbaj o swoje zdrowie kompleksowo, pod okiem najlepszych lekarzy we Wrocławiu!

Znajdź nas na stronie: https://sportsmedic.pl/

Znajdź nas na portalu ZnanyLekarz:

https://www.znanylekarz.pl/placowki/centrum-medyczne-sportsmedic?fid=232326

 

 

O Wojewódzkie Zrzeszenie Sportowe START Wrocław

Wojewódzkie Zrzeszenie Sportowe START Wrocław jest największą na Dolnym Śląsku organizacją sportową dla osób z niepełnosprawnościami. W ramach 10 obecnie działających sekcji sportowych trenuje około 200 zawodników, od młodych adeptów dyscyplin, po wielokrotnych medalistów igrzysk paraolimpijskich.

 

DLA KOGO DZIAŁAMY?

Barwy naszego klubu reprezentuje między innymi troje medalistów Igrzysk Paraolimpijskich Rio de Janeiro 2016:

  • Oliwia Jabłońska (pływanie)
  • Jakub Tokarz (kajakarstwo)
  • Lucyna Kornobys (lekkoatletyka)

Zanim pandemia zmieniła nasze plany, sześcioro naszych zawodników miało zagwarantowany udział w Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio. Kilkunastu pozostaje w procesie kwalifikacji. Ponadto stawiamy na rozwój gier zespołowych(siatkówka na siedząco, goalball). Nasi zawodnicy od lat reprezentują Polskę na arenie międzynarodowej. Jednocześnie stwarzamy odpowiednie warunki do aktywności rekreacyjnej lub rehabilitacyjnej.

 

DLACZEGO WARTO NAS WSPIERAĆ?

Towarzyszymy naszym zawodnikom w długiej drodze do mistrzostwa. Czekamy na młodych ludzi, którzy stawiają w sporcie pierwsze kroki, a jednocześnie cenimy doświadczonych zawodników. Pomagamy wybrać odpowiedni rodzaj aktywności i znaleźć dla niej miejsce w codziennym życiu. Wiemy, że nie trzeba być wielkim, żeby zacząć, ale trzeba zacząć, aby być wielkim.

 

 

Kancelaria Dauerman

Kancelaria Prawa Sportowego i Gospodarczego Dauerman istnieje od 20 lat. Jest prekursorem i liderem na rynku prawa sportowego w Polsce. Udziela wsparcia prawnego organizacjom sportowym, klubom, związkom sportowym, a także zawodnikom i trenerom.
Kancelaria specjalizuje się również w szeroko pojętym prawie gospodarczym, świadcząc pomoc prawną klientom biznesowym. Kolejną aktywnością Kancelarii Dauerman w sprawach gospodarczych jest działanie w formie projektów, związanych między innymi ze służebnościami przesyłu, pozwami zbiorowymi, a ostatnio również w sprawach kredytów frankowych.

Kancelaria przygotowała również kompendium wiedzy o kontraktach sportowych w dobie pandemii koronawirusa.

 

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X