Dla odwiedzających

Urodziny na Stadionie Wrocław

100 lat odśpiewane w szatni piłkarzy, możliwość zobaczenia z bliska murawy, podziwianie Stadionu z  pokoju komentatorów i loży VIP, poznanie niedostępnych na co dzień zakamarków – wycieczka na Stadion Wrocław to przepis na niezapomniane urodziny!

Zwiedzanie urodzinowe jest realizowane w różnych wariantach w zależności od wieku i zainteresowań solenizanta lub solenizantki oraz gości. Możliwe scenariusze zwiedzania urodzinowego obejmują zwiedzanie połączone z elementami zabaw piłkarskich lub gry terenowej, podczas której dzieci poruszają się z mapką i rozwiązują łamigłówki. To sprawia, że impreza jest atrakcyjna nie tylko dla fanów i fanek piłki nożnej!

Czas trwania zwiedzania urodzinowego ok.  3 godziny.

Każdy uczestnik urodzin otrzymuje certyfikat znajomości stadionu i upominek w postaci gadżetu.

Ceny:
650zł  – pakiet podstawowy z prezentem-niespodzianką dla jubilata/ki

850zł –  pakiet rozszerzony: pakiet podstawowy z prezentem-niespodzianką dla jubilata/ki + poczęstunek (chrupki, paluszki, ciastka, napoje).

999zł – pakiet VIP – pakiet  rozszerzony(z poczęstunkiem) z prezentem – niespodzianką dla jubilata/tki + koszulka Śląska Wrocław z imieniem i nazwiskiem jubilata/jubilatki

Cena pakietu obejmuje wstęp na Stadion z dodatkowymi atrakcjami dla 10 osób. Istnieje możliwość zaproszenia 5 dodatkowych osób (dopłata za wstęp na Stadion za każdą osobę wynosi 50 zł).

W ramach organizacji urodzin, można skorzystać ze specjalnej oferty Areny Gigantów. Dla wszystkich uczestników urodzin (w dniu ich organizacji) wejście na cały dzień w cenie: 1 h dzieci – 29,99 zł/os., dorośli – 10 zł/os.

 

 

 

Zapytaj o szczegóły oferty

Zapraszamy do kontaktu

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X