Give me the Power. Największe festiwale na największym ekranie w Europie 04.07.2020

Na największym ekranie kinowym w Europie, którego powierzchnia to 1590m2 ,  obejrzeć będzie można relacje m.in. z festiwali Dreamstate, Tranceformations –  Euforia, Don’t Let Daddy Know, Heartbeat i  The Harbour of Heaven. To wielkie wydarzenia muzyki elektronicznej, które w ubiegłych latach przyciągały wielotysięczne tłumy fanów. W tym roku, ze względu na pandemię, zostały odwołane lub przełożone. Wizyta na Stadionie Wrocław w pierwszy lipcowy weekend pozwoli jednak poczuć atmosferę tych imprez.

Całości, oprócz DJ’ów, dopełnią wizualizacje video, pokazy laserowe oraz efekty świetlne. Przygotuje je partner technologiczny kina na Stadionie Wrocław – firma Visual Sensation laser shows & technologies i Clockwork z Poznania.

Informacje dla gości

 Sprzedaż biletów rusza 18.06.2020 o godz. 10.00

Bilety można kupić wyłącznie on-line na stronie abilet.pl. Wjazd na imprezę możliwy jest wyłącznie dla samochodów osobowych i odbywa się bramą B Stadionu Wrocław, od strony Al. Śląskiej, gdzie sprawdzane będą bilety. Widzowie następnie zostaną pokierowani przez obsługę na wyznaczone miejsca.

Ceny biletów:

Bilety:
Standard – cena 80 zł/szt.

Komfort – cena 120 zł/szt. (2 x napój energetyzujący, 2 x nachos)

Premium –cena 160 zł/szt. ( dedykowane miejsca Premium, 4 x napój energetyzujący, 2 nachos)

Ilość biletów ograniczona.

Dźwięk, podobnie jak w przypadku projekcji filmów, dostępny będzie po ustawieniu radia samochodowego na częstotliwość podaną przed rozpoczęciem imprezy.

BILETY

Wjazd na teren imprezy możliwy od godz. 20.30

Partner wydarzenia: MGALLERY The Bridge Wroclaw MGallery

Ostrów Tumski niegdyś wyspa, połączony był z prawym brzegiem Odry mostem. Dokładnie w miejscu tego mostu znajduje się dzisiaj hotel The Bridge Wrocław MGallery. 5-gwiazdkowy obiekt idealnie wpasowuje się w gotyckie otoczenie Placu Katedralnego, eksponując piękno Katedry.

Most, The Bridge, łączy też historię ze współczesnością, industrialny design przeplata się z historią. Wnętrza zdobią wielkoformatowe grafiki XIX-wiecznego Wrocławia, reprodukcje zbiorów z kolekcji prywatnych oraz Muzeum Narodowego.

W pokojach są nietypowi goście – 40 postaci historycznych, między innymi Johan Vogt, do złudzenia przypominający aktora Roberta De Niro, biskup wrocławski Andreas Jerin, czy dziedziczka Wilczyc Therese Magdalene Hochberg. Łóżka zdobią baldachimy z woskowymi świecami, to nawiązanie do gotyku. W hotelu spotkamy też rozwiązania nowoczesnych technologii, takie jak, panel w pokoju, poprzez który Gość komunikuje się z obsługą, możliwość otwierania drzwi do pokoju smartfonem, czy system Dolby Surround i multimedia w sali balowej (490 m2).

 

 

 

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X