Komunikat w związku z możliwością rozprzestrzeniania się choroby COVID-19.

Odwołane zostały najbliższe wydarzenia na Stadionie Wrocław,  w tym zaplanowane na 22 marca 2020 roku Mega Dolnośląskie Targi Ślubne i Mamaville Targi dla Mamy i Dziecka, które miały się odbyć 29 marca. Nowe terminy tych imprez zostaną podane, jak tylko pozwoli na to sytuacja.

Stadion Wrocław jest w stałym kontakcie z organizatorami innych nadchodzących wydarzeń. O ich przesunięciu lub odwołaniu będziemy informowali na bieżąco na stronie www.stadionwroclaw.pl i w innych kanałach komunikacyjnych Spółki.

Informujemy, że Tor Kartingowy Le Mans Stadion Wrocław, oraz siłownia FUN FIT II Wrocław zostają zamknięte do momentu unormowania się sytuacji.

Przypominamy także, że do odwołania zawieszona zostaje możliwość zwiedzania obiektu z przewodnikiem, wejście na taras widokowy oraz wszelkie zajęcia edukacyjne i warsztaty prowadzone na terenie Stadionu Wrocław.

W sanitariatach w całym obiekcie wystawione zostały pojemniki z mydłem antybakteryjnym i instrukcje dotyczące profilaktyki antywirusowej dostarczone przez Ministerstwo Zdrowia. Przy recepcjach znajdują się również dozowniki z płynem odkażającym do rąk.

Zachęcamy do ograniczenia do niezbędnego minimum wizyt i spotkań na Stadionie Wrocław.

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X