Light the Sky – technicy estradowi dla medyków.

 

 

 

To ogólnoeuropejska inicjatywa środowiska techników estradowych, którzy samodzielnie w wielu miejscach kontynentu zorganizują krótki pokaz świateł i opublikują materiały z akcji opatrzone hasłami #zostańwdomu, #nieklammedyka i #lightthesky. 

Jak piszą organizatorzy, środowisko branży estradowej chce pokazać solidarność i podziękować wszystkim, którzy ratują życie ludzkie szpitalach –  ratownikom, pielęgniarkom, lekarzom. Oni ponoszą obecnie największy trud i narażają swoje życie. Ważne jest aby ich wesprzeć moralnie i finansowo.

 

Jednocześnie pracownicy branży estradowej chcą zwrócić uwagę na problemy, z jakimi zmaga się ich grupa zawodowa w obliczu pandemii. Zakaz spektakli, koncertów, wystaw, wszelkich imprez rozrywkowo-artystycznych, oznacza niemożność z dnia na dzień wykonywania pracy.

 

Udział w akcji jest dobrowolny, odbywa się zgodnie z pozwoleniami i obowiązującymi przepisami. Technik samodzielnie generuje pokaz światła, laserów, multimediów i robi to na zamkniętym dla osób postronnych terenie.

 

Podczas akcji technicy estradowi zachęcają również do zbiórek pieniężnych na walkę z koronawirusem, m. in. na stronie siepomaga.pl.  

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X