LightOn Festival 2021

LightOn – festiwal światła na Stadionie Wrocław

 

Seanse zaplanowano na 3 i 4 września. Odbędą się wewnątrz obiektu i jak zapewniają organizatorzy, wykorzystane zostaną lasery w liczbie i mocy, której nie było dotąd na żadnym festiwalu tego typu w naszym kraju. Podobnie jest ze skalą zastosowanego video mappingu 3D i zsynchronizowanego z nim linearnego mappingu laserowego na murawie stadionu.

Zaplanowano także wykorzystanie jedynych w Polsce fontann wodnych, które palą się żywym ogniem oraz mnóstwa efektów specjalnych, takich jak tańczące ognie, strzelające iskry, cicha pirotechnika sceniczna  oraz efekty dymnego CO2, które pojawią się w kulminacyjnych momentach blisko 40 minutowego widowiska.

Jednym z elementów wydarzenia będzie specjalny laserowy pokaz dokumentujący 10-lat istnienia Stadionu Wrocław i najważniejsze imprezy, które gościł.

Za stronę techniczną przedsięwzięcia odpowiada polska firma Visual Sensation, posiadająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizowaniu pokazów multimedialnych. W dorobku ma m.in. przyznaną w 2014 roku w Las Vegas nagrodę za najlepsze na świecie show w kategorii festiwali muzycznych. Dwa lata później, podczas branżowej konferencji w Baltimore otrzymała II nagrodę w kategorii pokazów laserowych.

Bilety: lightonfestival.abilet.pl. Istnieje także możliwość kupienia ich przed seansem – płatność tylko gotówką. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji o evencie na stronie www.lightonfestival.pl

Pokazy odbędą się 3 i 4 września 2021

Stadion Wrocław – Trybuna C

3 września (piątek) seans o 20:30
4 września (sobota) seans o 20:30

Bilety:
Normalny 45 zł
Ulgowy 20 zł (od 4 do 18 roku życia)
Rodzina 2+3 – 100 zł

Dzieci do lat 4 – wstęp wolny (dziecko siedzi na kolanach opiekuna, nie ma przypisanego miejsca)
Osoba z niepełnosprawnością + opiekun – wstęp wolny (ilość miejsc dla wózków inwalidzkich ograniczona dlatego należy wcześniej kupić bilety za 0 zł)

Otwarcie bram dla uczestników – pół godziny przed każdym seansem tj. 20:00
Wejście na wydarzenie z poziomu esplanady Stadionu Wrocław.
Akceptowany bilet wstępu w wersji elektronicznej lub w formie drukowanej
Parkingi na terenie stadionu płatne, zgodnie z regulaminem Stadionu Wrocław.

Liczba miejsc ograniczona.

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X