Mecz Polska – Bośnia i Hercegowina 14.10 – najważniejsze informacje

Jeżeli wybierasz się na mecz Polska – Bośnia i Hercegowina, przeczytaj poniższe informacje:

Informacje o biletach:

BILETY

ASYSTENT KIBICA

Szczegóły:

Bilety dostępne w kategoriach cenowych:
  • Kategoria I      120,00 zł
  • Kategoria II      90,00 zł
  • Kategoria III    70,00 zł
  • Osoba niepełnosprawna na wózku inwalidzkim z opiekunem     70,00 zł
  • Sektor Rodzinny      70,00 / 40,00 zł
  • EASY ACCESS         70,00 zł

Informacje o dodatkowej komunikacji oraz parkingach:

DODATKOWA KOMUNIKACJA – Z BILETEM NA MECZ PRZEJAZD BEZPŁATNY

W związku z planowanym meczem piłkarskim Polska – Bośnia i Hercegowina na Stadionie Wrocław, który zostanie rozegrany w dniu 14 października 2020 roku (środa) o godzinie 20:45, zostaną wprowadzone następujące zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej:
DOWÓZ KIBICÓW NA MECZ
T1 (tramwajowa linia specjalna)
Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Królewiecka – Stadion Wrocław (Królewiecka)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława – Galeria Dominikańska
Linia w celu dowozu kibiców będzie kursowała z częstotliwością co około 10 minut w godzinach od 18:10 do 19:50 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).

ODWÓZ KIBICÓW Z MECZU

T1 (tramwajowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek (dalej w kierunku FAT-u lub Opery)

Linia w celu odwozu kibiców będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 20-25 minut po zakończeniu meczu tj. od około godziny 22:45.
T2 (tramwajowa linia specjalna)
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska (dalej w kierunku Ronda Reagana lub Dworca Głównego PKP)
Linia w celu odwozu kibiców będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 30 minut po zakończeniu meczu tj. od około godziny 22:35.
S1
(autobusowa linia specjalna)
Pilczyce – Lotnicza – Metalowców – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Otyńska – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
Linia w celu odwozu kibiców będzie kursowała co około 2-5 minut przez około 20 minut po zakończeniu meczu na Stadionie tj. od około godziny 22:45.

S2
(autobusowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
Linia w celu odwozu kibiców będzie kursowała co około 2 minuty przez około 25 minut po zakończeniu meczu na Stadionie tj. od około godziny 22:45.

PARKINGI STADIONU

PARKING WIELOPOZIOMOWY STADIONU WROCŁAW – CENA 40 ZŁ, LICZBA MIEJSC – 1300, WJAZD BRAMAMI – C i D

PARKINGI ZEWNĘTRZNE – LOTNICZA i KRÓLEWIECKA – CENA 20zł, LICZBA MIEJSC – 1000 (Lotnicza), 300 (Królewiecka)

ZALECANE PARKINGI DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – WIELOPOZIOMOWY – POZIOM 2 ORAZ PARKING KRÓLEWIECKA

ZASADY OPŁAT:

PARKING WIELOPOZIOMOWY – płatny parking niestrzeżony, CENA – 40 ZŁ

Płatność za parking będzie można uiścić w parkometrach zlokalizowanych na parkingu. Urządzenia przyjmują płatność bilonem oraz kartami płatniczymi( również zbliżeniowo)

Dodatkowo płatności będzie można dokonać przez stronę www: https://parking.vectorsoft.pl/ oraz u obsługi parkingu w mobilnych terminalach (tylko karta płatnicza).

Bilet należy zakupić w parkometrach lub przez stronę www dopiero po zaparkowaniu auta na parkingu w dniu meczu. Wcześniejszy zakup nie daje gwarancji dostępności miejsca.

System nie wymaga umieszczania biletów parkingowych za szybą pojazdu, wystarczy podać numer rejestracyjny pojazdu, który parkujemy podczas zakupu w parkometrze lub stronie www i skierować się na wybrany sektor stadionu.

PARKINGI ZEWNĘTRZNE – LOTNICZA i KRÓLEWIECKA – parkingi niestrzeżone, CENA – 20 ZŁ

Płatność gotówką. Prosimy o wyliczoną kwotę przy opłacie.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI I ZASADY:

Osoby z objawami zakażenia koronawirusem nie mogą przyjeżdżać na stadion. Na trybuny nie będą mogli wejść także ci, którzy w ostatnich czternastu dniach mieli pozytywny wynik testu na obecność SARS-CoV-2 w organizmie. Ponadto każda osoba, przez cały czas przebywania na stadionie, jest zobowiązana do noszenia maseczki zakrywającej nos i usta oraz zachowywania dystansu społecznego.

Oprócz tego należy pamiętać o dezynfekcji rąk i unikania gromadzenia się i tłumów. Organizatorzy rekomendują także bezdotykowe formy płatności.

Więcej informacji o bezpieczeństwie: gov.pl

 

 

 

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X