Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego 28.02 – 1.03

Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w regionie, a odbędzie się  ono w Centrum Konferencyjno-Eventowym Stadion Wrocław. Zapraszamy wszystkich! Turystów indywidualnych, grupy, rodziny z dziećmi, seniorów, uczniów i dosłownie każdego, kto planuje wakacje, podróże, wycieczki i inne formy turystyki. Świat jest piękny, trzeba go zobaczyć!

PROGRAM TARGÓW

_______

 

Godziny otwarcia:

Piątek, 28 luty : 10:00 – 17:00

Sobota, 29 luty: 10:00 – 17:00

Niedziela, 1 marca: 10:00 – 16:00

_______

Ceny biletów:

Bilet jednodniowy / normalny – 15 zł

Bilet jednodniowy / ulgowy – 10 zł*

 

Karnet dwudniowy / normalny – 20 zł

Karnet dwudniowy / ulgowy – 15 zł

 

Karnet trzydniowy / normalny – 30 zł

Karnet trzydniowy / ulgowy –20 zł

 

Bilet grupowy – 8 zł (przy zakupie powyżej 10 biletów)

 

* Bilety ulgowe przysługują uczniom szkół podstawowych, ponadpodstawowych, studentom, emerytom i rencistom po okazaniu ważnej legitymacji oraz osobom niepełnosprawnym.

 

Festiwal Podróżników

3 dni, ciekawych prelekcji, pokazów zdjęć i filmów.

Globtroterzy i odkrywcy, samotni podróżnicy i rodziny z dziećmi – Festiwal  podróżników to różnorodność. Tak, jak różnorodne są kraje, które odwiedzili nasi prelegenci i kultury, z którymi się zetknęli. Festiwal to przede wszystkim wciągające opowieści, ciekawe osobowości i historie ludzi, których życie jest niekończącą się podróżą.

 

Poznaj Dolny Śląsk

Zwiedzaj Dolny Śląsk, zbieraj bilety wstępu do atrakcji turystycznych i wymień je na darmowy bilet targowy lub na 50% rabatu. A po targach, z biletem targowym odwiedzisz wybrane miejsca taniej!

 

Gra Targowa

Poznaj wystawców jeszcze lepiej, baw się i wygrywaj wartościowe nagrody!

Gra targowa to ciekawy sposób na poznanie jeszcze lepiej oferty naszych wystawców. Mapę do gry dostanie każdy, przy zakupie biletu targowego. Teraz wystarczy podążać za wytycznymi i zbierać punkty. Każda wypełniona mapa to szansa na nagrodę główną!

 

Wygraj darmowy wstęp na targi dla całej klasy

Wybierasz się na targi z całą klasą? Przygotujcie pracę konkursową i wygrajcie darmowy wstęp na targi!

Gra Targowa dla szkół

Dla grup szkolnych przygotowaliśmy również atrakcję specjalną – Grę Targową, która będzie odbywać się w targowy piątek. Grupy szkolne będą mogły wziąć udział w zabawie o tematyce turystycznej. Finałem będzie nagrodzenie jednej z klas wycieczką dla całej grupy ufundowaną przed Ski-Raft w Bardzie. Czas spędzony ze Ski-Raft to całodniowa zabawa pełna wrażeń, spływ pontonowy, przejazd kolejką turystyczną, gra terenowa, a na koniec odpoczynek przy ognisku.

 

Jak najlepiej dostać się na Targi?

MTT odbywają się na Stadionie Wrocław, w części targowo-konferencyjnej. Na stadion dostaniemy się komunikacją miejską lub samochodem, przy Stadionie znajduje się darmowy parking.

Korzystając z komunikacji miejskiej wybierz linie 31, 101, 102, 103, 104 – przystanek Królewiecka, lub linie 3, 10, 20 – przystanek Lotnicza.

 

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X