WKS Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin 30.11.

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na listopadowy pojedynek Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin. Zachęcamy do jak najwcześniejszego zakupu wejściówek na ten mecz!

 
Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 21 zł (ulgowy 17 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 26 zł (ulgowy 21 zł). Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 37 zł (ulgowy 30 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 42 zł (ulgowy 34 zł). 
 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów na stronie klubu WKS  Śląska Wrocław.
Sprzedaż biletów na mecz z Pogonią Szczecin to doskonała okazja do tego, by po raz kolejny skorzystać z promocji klubu dla „pierwszaków”. Stali bywalcy Stadionu Wrocław mogą na ten mecz zabrać dwie dowolne osoby, które nigdy nie były na meczach Śląska Wrocław, a za bilet dla nich zapłacą symboliczne 10 zł. Więcej informacji o promocji znaleźć można w zakładce Zabierz pierwszaka za dziesiątaka! na stronie klubu WKS Śląska Wrocław.
Spotkanie z Portowcami będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje jedynie 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia – starsze kupują bilet ulgowy). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.
Bilety można dostać w piętnastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz znajduje się w zakładce: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław. na stronie klubu WKS Śląska Wrocław. Można je kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl.
Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.
W sprzedaży dostępne są również bilety i pakiety VIP. Sprzedaż tej kategorii biletów prowadzona jest wyłącznie przez Dział Komercjalizacji i Organizacji Eventów Stadionu Wrocław.Więcej informacji pod numerami: 71 776 80 45, 71 776 80 41. Informacji o biletach w pozostałych kategoriach udzielają kasy Śląska Wrocław: 71 722 39 44
Przypominamy o parkingach Stadionu:
Parkingi będą otwierane na 2 godziny przed rozpoczęciem spotkania.
Pojemność i ceny poszczególnych parkingów:
Parking wielopoziomowy Stadion Wrocław: auto osobowe 20 zł
Parking Królewiecka – auto osobowe 10zł, autobus 20zł
Parking Lotnicza – nieczynny

 
Spotkanie Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin odbędzie się w niedzielę, 30 listopada, o godz. 18:00 na Stadionie Wrocław.

 

 

slask pogon30.11
 

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X