Iron Maiden 3 lipca – bilety, specjalna komunikacja, parkingi

Legenda rocka Iron Maiden, którego ostatni podwójny album studyjny The Book of Souls zadebiutował na 1 miejscu w Polsce, po długim oczekiwaniu zabrzmi wreszcie na Stadionie we Wrocławiu 3-ego lipca 2016.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Otwarcie bram stadionu: godz. 17.00

Bilety dostępne w sprzedaży przez stronę eventim.pl

oraz ticketmaster.pl

Bilety dla osób niepełnosprawnych: zapytania należy kierować pod adres: niepelnosprawni@eventim.pl

Kliknij i zobacz: CENNIK I MAPA SEKTORÓW

Bilety będą również do kupienia w kasach przy stadionie:

2 lipca 2016 w godz. 12.00 – 20.00 ( Kasa wejście ul. Lotnicza )
3 lipca 2016 w godz. 09:00 – 23:00 ( Kasy wejście ul. Lotnicza oraz wejście ul. Królewiecka )

SPECJALNA KOMUNIKACJA:

W związku z planowanym koncertem zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Dla widzów zostały przygotowane dodatkowe linie. Poniżej szczegóły.

DOWÓZ WIDZÓW NA KONCERT

T1 (tramwajowa linia specjalna)
Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Królewiecka – Stadion Wrocław (Królewiecka)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – Galeria Dominikańska

Linia w celu dowozu widzów będzie kursowała z częstotliwością co około 20 minut w godzinach od 17:30 do 20:30 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).

T2 (tramwajowa linia specjalna)
Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)

Linia w celu dowozu widzów będzie kursowała z częstotliwością co około 20 minut w godzinach od 17:40 do 20:20 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).

ODWÓZ WIDZÓW Z KONCERTU

T1 (tramwajowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek

Linia w celu odwozu widzów będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 25 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 23:15.

T2 (tramwajowa linia specjalna)
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska

Linia w celu odwozu widzów będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 35 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 23:10 (odjazdy z Leśnicy).

S2
(autobusowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek

Linia w celu odwozu widzów będzie kursowała co około 2 minuty przez około 25 minut po zakończeniu koncertu na Stadionie tj. od około godziny 23:15.

Opłata za przejazd środkami komunikacji zbiorowej (linie normalne) również w liniach specjalnych T1, T2 i S2 wynosi 3,00 zł (bilet normalny) oraz 1,50 zł (bilet ulgowy).

Parkingi stadionu:

Parkingi stadionu będą otwarte od godz. 16.30 – Parkingi zewnętrzne: ul. Lotnicza, Królewiecka, Szczecińska(AOW), Maślicka(AOW) oraz od 17.00 Parking wielopoziomowy stadionu.

Ceny parkingów:

Parking wielopoziomowy stadionu(samochody osobowe) – 30 zł(opłata jednorazowa, na czas całego wydarzenia)

Parkingi zewnętrzne stadionu(ul. Lotnicza, Królewiecka, Szczecińska, Maślicka): samochody osobowe – 20 zł, autobusy(ul. Królewiecka) – 30 zł(opłata jednorazowa, na czas całego wydarzenia)

Płatność tylko gotówką.

Miejsca dla osób niepełnosprawnych znajdują się na poz. 2 parkingu wielopoziomowego Stadionu Wrocław – parking bezpłatny po okazaniu legitymacji.

mapa parkingi iron www

„Nie możemy się doczekać, aby wrócić na trasę. Maiden żyją koncertowaniem, spotkaniem z naszymi fanami, koncerty to jest to, co lubimy najbardziej. Pod koniec lutego mija już 19 miesięcy od naszego ostatniego koncertu, na Sonisphere w Wielkiej Brytanii, więc jesteśmy bardzo podekscytowani.
To będzie wspaniałe uczucie wrócić na scenę szczególnie, że nie graliśmy we Wrocławiu od 2003 roku, więc bardzo chcemy zobaczyć naszych fanów tutaj raz jeszcze!
Naprawdę cieszymy się, że będziemy mogli zagrać kilka nowych piosenek, zwłaszcza, że nagrywanie ich było tak „żywe”. Jednak, ponieważ minęło tyle czasu od kiedy się widzieliśmy, jestem pewien, że zagramy także dużo starszych lubianych przez fanów kawałków. Myślę, że fani będą zachwyceni tym, co dla nich szykujemy. Przywieziemy Wam coś naprawdę spektakularnego, coś z dużym sercem !!! Z pewnością zasługujecie na to za swoją cierpliwość” – powiedział Bruce.

Gość specjalny koncertu:

Anthrax zaakceptował prośbę Iron Maiden i obydwa zespoły zagrają też w Polsce – 3 lipca na Stadionie Wrocław! Będzie to pierwszy koncert Anthrax w Polsce od ich występu na Sonisphere Festival w 2014 roku. Czekamy na to wydarzenie z zapartym tchem!

Jako support na trasie The Book Of Souls wystąpi grupa The Raven Age.

Na koncert zapraszają: Miasto Wrocław, Stadion Wrocław oraz Live Nation, organizator.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X