Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok 04.10

Bilety
Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy) i 10 zł dla młodzieży w wieku 13-18 lat oraz młodzieży starszej w wieku ponad 60 lat. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 30/25/10 zł, a na C Premium 40/30/10 zł. Trybuna A z darmowym parkingiem dostępna jest w cenie: 60/40/20 zł.

Cennik biletów na mecze Śląska w sezonie 2019/2020:

Zachęcamy do kupowania wejściówek jak najszybciej. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Dzięki temu unikniecie tłoku i kolejek przy kasach pod Stadionem Wrocław w dniu meczowym. Przypominamy, że bilety w przedsprzedaży są tańsze o 5 zł.
Karnety
Od teraz karnety można kupić w cenie obniżonej o 10%! Lepsza cena i te same wielkie emocje w sezonie 2019/20 ze Śląskiem Wrocław! #KarnetToWięcej oszczędności, atrakcji, bonusów i po prostu więcej Śląska! Ceny po obniżce zaczynają się już od 108 złotych dla osób przedłużających i 126 zł dla nowych fanów.
Więcej informacji o biletach można znaleźć na stronie klubu w zakładce Cennik biletów.

Przypominamy, że dzieci do 13. roku życia wchodzą za darmo na wszystkie spotkania WKS-u. Darmowa wejściówka należy się również weteranom wojskowym za okazaniem ważnej legitymacji. Dodatkowo seniorzy powyżej 60 lat oraz młodzież w wieku 13-18 na wszystkie sektory kupują bilety w cenie 10 złotych.

Bilety na Śląsk w Eventim

Bilety na mecze Śląska Wrocław dostępne są w sieci Eventim. To oznacza możliwość kupna wejściówek za pośrednictwem aplikacji EVENTIM PL, strony internetowej eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. Kibice WKS-u będą mieć więc możliwość nabywania wejściówek na mecze swego ukochanego klubu m.in. w salonach Empik, sklepach Media Markt lub Saturn. I nie tylko!
Śląsk Wrocław jest pierwszym klubem piłkarskim w Polsce, na mecze którego bilety z każdej kategorii można kupować za pośrednictwem Eventim, czyli jednej z największych w Europie sieci dystrybuującej bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe. W Eventim na każde spotkanie Śląska dostępnych jest kilka tysięcy wybranych miejsc na Stadionie Wrocław.

Zachęcamy do kupna biletów on-line. To wiele korzyści:

Bilety można kupować bez Karty Kibica
Z jednego konta możesz kupić bilety nawet dla 10 osób
Sprzedaż trwa do 2 godzin przed meczem
Samodzielnie drukujesz bilet lub skanujesz kod z telefonu na kołowrotku przy stadionie
W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl

TRYBUNA A

Do każdego płatnego karnetu lub biletu wykupionego na trybunę A przysługuje darmowe miejsce na parkingu wielopoziomowym.
Kartę parkingową odbiera się na kładce przy wejściu na esplanadę z parkingu wielopoziomowego za okazaniem biletu wystawionego na trybunę A. Oddaje się ją zaś przy wyjeździe z parkingu podczas pobierania opłat.

BILETY ULGOWE

Bilety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia

BILETY VIP

W sprzedaży oferujemy trzy rodzaje biletów: Silver, Gold i Diamond. VIP Silver to wejściówka do Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław. Pakiety Gold i Diamond zapewniają oglądanie spotkań Śląska z komfortowych lóż.
Bilety VIP Silver można kupować w kasach, we wszystkich punktach dystrybucji i w systemie on-line. Oferta obejmuje miejsca w sektorach V1, V2 i V3 na trybunie A z najlepszą widocznością, catering z open barem oraz kartę parkingową VIP.

Po każdym meczu strefę Silver odwiedzać będą zawodnicy Śląska Wrocław. To niepowtarzalna okazja, by porozmawiać i zrobić sobie wspólne zdjęcie z graczami wrocławskiej drużyny.

Szczegóły wszystkich ofert można znaleźć tutaj: Bilety VIPBiznes.

GDZIE KUPIĆ BILETY?

Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław.

Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl.

Bilety dostępne są również na Wyspie Kibica Śląska Wrocław w Arkadach Wrocławskich.
PARKINGI

Parkingi stadionu dostępne są na 1,5 h przed meczem.

Parking wielopoziomowy stadionu: 20 zł/auto

Parkingi zewnętrzne: Lotnicza, Królewiecka,: 10 zł/auto, 20 zł/bus, autobus,

Mecz 11. kolejki zostanie między Śląskiem Wrocław a Jagiellonią Białystok zostanie rozegrany w piątek, 04.10 o 20.30.

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X