Śląsk Wrocław – Lech Poznań 12.09

Mecz Śląska z Piastem Gliwice, będzie meczem inaugurujący nowe rozgrywki PKO Ekstraklasy. WKS przystępuje do nich jako piąta drużyna ubiegłego sezonu i po kilku letnich wzmocnieniach. Starcie z Piastem to pierwsza okazja, by na murawie Stadionu Wrocław ponownie zobaczyć wracającego do Śląska po siedmiu latach Waldemara Sobotę, a także wszystkich nowych zawodników. I to w efektownych, nowych koszulkach meczowych, zaprezentowanych pod koniec ubiegłych rozgrywek.

Do 12 września włącznie (dzień meczu z Lechem) trwa sprzedaż karnetów na cały sezon 2020/21 oraz rundę jesienną. To najtańsza i najlepsza możliwość oglądania meczów i kibicowania Śląskowi podczas całych rozgrywek. Karnetowicze mogą zająć najlepsze miejsca, korzystać ze zniżek w FanShopie #Oporowska oraz dedykowanych akcji promocyjnych klubu.  Poprzednie rozgrywki zapewniły mnóstwo emocji, dobrych meczów i pięknych goli. Sezon 2020/21 zapowiada się jeszcze ciekawiej! – kliknij TUTAJ.

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów mecze mogą być rozgrywane z publicznością, która może jednak zająć nie więcej niż 50% pojemności stadionu, ze specjalnym rozkładem miejsc, umożliwiającym zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego.

Kibice mają obowiązek zasłaniania ust i nosa podczas poruszania się po terenie stadionu, aż do momentu zajęcia swojego miejsca.

Rodziny oraz osoby będące w stałym pożyciu mogą wybierać miejsca obok siebie w jednej transakcji, system automatycznie wygeneruje bufor bezpieczeństwa wokół miejsc tych osób

Informujemy, że w związku z ograniczoną pulą biletów oraz sprzedażą tylko on-line, nie będą obowiązywać promocje biletowe jak „Nasz Wrocław”, „Weterani”, promocje dla szkół, grup zorganizowanych i fanclubów.

Sprzedaż biletów prowadzona będzie wyłącznie on-line, a miejsce wyznaczone na bilecie jest bezwzględnie obowiązujące.

OTWARTA SPRZEDAŻ

Wejściówki można kupować jedynie za pośrednictwem strony www. Sprzedaż trwać będzie do 45. minuty meczu lub do wyczerpania dostępnej puli biletów. Dostępne będą również bilety do strefy VIP, z ograniczonym cateringiem.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym cennikiem i na stronę bilety.slaskwroclaw.pl

W związku z wdrażaniem nowego systemu biletowego konieczne będzie założenie konta nawet przed osoby posiadające je w starym systemie. To bardzo proste. Po wejściu na stronę bilety.slaskwroclaw.pl należy kliknąć przycisk „Załóż/aktywuj konto”, a następnie wpisać swój PESEL. System znajdzie Twoje imię i nazwisko w dotychczasowej bazie, ale poprosi o uzupełnienie danych – adresu email (może być ten sam co dotychczas) i hasła dostępu. Po uzupełnieniu danych i zaakceptowaniu zgód kliknij znajdujący się pod treścią zgód przycisk „Załóż/aktywuj konto”. Wówczas na podany przez Ciebie adres email przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć. I gotowe!

VOUCHERY

Na stronie internetowej można również wymieniać na bilety kody z voucherów zakupionych w ramach akcji #WszyscyZaŚląskiem. Jeden kod = jeden bilet. Można je wymieniać do końca rozgrywek 2020/21. Zapraszamy na stronę bilety.slaskwroclaw.pl

PARKING

Zmianie ulegają zasady parkowania samochodów podczas meczów. Firma Vector Software wydzierżawia od Stadionu Wrocław część parkingu i będzie nim zarządzać. Spowoduje to również zmiany dot. parkingu w czasie spotkań Śląska:
– otwarty zostanie nowy, ogólnodostępny dla kibiców parking w Stefie B – Broadcast
– zmianie ulegną formy opłat za bilet – będą one uiszczane się po zaparkowaniu pojazdu w parkomacie PAYSTATION lub u mobilnych osób wyznaczonych przez operatora parkingów. Przy opłacie obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych

Cennik opłat i strefy parkowania na mapce poniżej:

Klient może nabyć już dziś gwarantowane miejsce parkingowe na parkingu wielopoziomowym L3 w dniu meczu z Lechem, dzięki temu może uniknąć szukania miejsca parkingowego i ewentualnego stania w kolejce do parkometru w dniu meczu. Bilet z kodem QR wysyłany jest na adres wskazany w procesie zakupu email, do okazania podczas wjazdu. Liczba miejsc w sprzedaży ograniczona.
Sprzedaż z gwarancją miejsca potrwa do soboty do 12:00.

KUP BILET

Uwaga!
Bilet do strefy VIP oraz bilet na trybunę A NIE UPRAWNIA do darmowego parkowania na obiekcie.

Mecz Śląsk Wrocław vs. Lech Poznań w sobotę, 22 sierpnia, o godz. 20.00 na Stadionie Wrocław.

 

W razie pytań lub problemów z kupnem biletów lub wymianą voucherów prosimy o kontakt z działem kas Śląska Wrocław (godziny pracy: 9-17):
Tel.: (71) 750-00-83
Kom.: 881-094-686
Mail: kasy@slaskwroclaw.pl

Wszystkich kibiców zapraszamy do zapoznania się z dostosowanym do czasów pandemii REGULAMINEM IMPREZY MASOWEJ

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X