Śląsk Wrocław vs Legia Warszawa 12.02

W sprzedaży są bilety na spotkanie Śląska Wrocław z Legią Warszawa w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski.

Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Legią na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 26 zł (ulgowy 21 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 31 zł (ulgowy 25 zł).

Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 42 zł (ulgowy 34 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 47 zł (ulgowy 38 zł).

Posiadacze karnetów na cały sezon, jak również osoby, które nabyły karnet na rundę wiosenną – mecz ćwierćfinałowy w turnieju tysiąca drużyn obejrzą w ramach swoich abonamentów.

Przypominamy również o sprzedaży biletów i pkaietów VIP prowadzonych przez Dział Komercjalizacji i Organizacji Eventów. Więcej szczegółów w zakładce BILETY VIP . Stadion Wrocław poleca specjalną ofertę na mecze Śląska Wrocław z Legią Warszawa. Bilety i pakiety VIP do 60% taniej. SZCZEGÓŁY PROMOCJI

Spotkanie z warszawską drużyną będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dziec, kosztuje dla posiadaczy Kart Kibica jedynie 26 zł (ulgowy 21 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia – starsze kupują bilet ulgowy). Bilet normalny dla osób bez Karty Kibica i kupujących w dniu meczu kosztuje 31 zł (ulgowy 25 zł) – dzieci do 13. roku życia dalej wchodzą za symboliczną złotówkę. Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.

Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław.

Bilety można także kupić drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl.

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

Przypominamy o parkingach Stadionu:
Parkingi będą otwierane na 2 godziny przed rozpoczęciem spotkania.
Pojemność i ceny poszczególnych parkingów:
Parking wielopoziomowy Stadion Wrocław: auto osobowe 20 zł
Parking Królewiecka – auto osobowe 10zł, autobus 20zł
Parking Lotnicza – auto osobowe 10 zł, autobus 20 zł
MAPA MEDIA SMALL

Spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski pomiędzy Śląskiem Wrocław a Legią Warszawa odbędzie się w czwartek, 12 lutego, o godz. 20:00 na Stadionie Wrocław.

 

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X