Śląsk Wrocław – Wisła Płock 03.11

Bilety
Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy) i 10 zł dla młodzieży w wieku 13-18 lat oraz młodzieży starszej w wieku ponad 60 lat. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 30/25/10 zł, a na C Premium 40/30/10 zł. Trybuna A z darmowym parkingiem dostępna jest w cenie: 60/40/20 zł.

Zachęcamy do kupowania wejściówek jak najszybciej. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Dzięki temu unikniecie tłoku i kolejek przy kasach pod Stadionem Wrocław w dniu meczowym. Przypominamy, że bilety w przedsprzedaży są tańsze o 5 zł.

Więcej informacji o biletach można znaleźć na stronie internetowej klubu Śląska Wrocław w zakładce Cennik biletów.

Przypominamy, że dzieci do 13. roku życia wchodzą za darmo na wszystkie spotkania WKS-u. Darmowa wejściówka należy się również weteranom wojskowym za okazaniem ważnej legitymacji. Dodatkowo seniorzy powyżej 60 lat oraz młodzież w wieku 13-18 na wszystkie sektory kupują bilety w cenie 10 złotych.

Zakup biletów on-line. To wiele korzyści:

Bilety można kupować bez Karty Kibica
Z jednego konta można kupić bilety nawet dla 10 osób
Sprzedaż trwa do 2 godzin przed meczem
Samodzielny wydruk biletu lub skanowanie kodu z telefonu na kołowrotku przy stadionie
Więcej na www.bilety.slaskwroclaw.pl

TRYBUNA A

Do każdego płatnego karnetu lub biletu wykupionego na trybunę A przysługuje darmowe miejsce na parkingu wielopoziomowym.

Kartę parkingową odbiera się na kładce przy wejściu na esplanadę z parkingu wielopoziomowego za okazaniem biletu wystawionego na trybunę A. Oddaje się ją zaś przy wyjeździe z parkingu podczas pobierania opłat.

BILETY ULGOWE

Bilety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia

BILETY VIP

W sprzedaży oferujemy trzy rodzaje biletów: Silver, Gold i Diamond. VIP Silver to wejściówka do Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław. Pakiety Gold i Diamond zapewniają oglądanie spotkań Śląska z komfortowych lóż.

Bilety VIP Silver można kupować w kasach, we wszystkich punktach dystrybucji i w systemie on-line. Oferta obejmuje miejsca w sektorach V1, V2 i V3 na trybunie A z najlepszą widocznością, catering z open barem oraz kartę parkingową VIP.

Po każdym meczu strefę Silver odwiedzać będą zawodnicy Śląska Wrocław. To niepowtarzalna okazja, by porozmawiać i zrobić sobie wspólne zdjęcie z graczami wrocławskiej drużyny.

Szczegóły wszystkich ofert można znaleźć tutaj: Bilety VIP, Biznes.

GDZIE KUPIĆ BILETY?

Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław.

Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl

Bilety dostępne są również na Wyspie Kibica Śląska Wrocław w Arkadach.

Parkingi stadionu dostępne są na 1,5 h przed meczem.

Parking wielopoziomowy stadionu: 20 zł/auto

Parkingi zewnętrzne: Lotnicza, Królewiecka,: 10 zł/auto, 20 zł/bus, autobus, Szczecińska: 10 zł/auto

Mecz między Śląskiem Wrocław z Wisłą Płock zostanie rozegrany 3 listopada o godz. 18.00.

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X