Studniówka 2016! Nie czekaj, rezerwuj. Ostatnie miejsca.

Czasu do Studniówek 2016 już zostało niewiele, a czasu na ich organicję i znalezienie odpowiedniego miejsca jeszcze mniej. Nietypowe i eleganckie miejsce, wykwintne menu oraz dobrze zorganizowana impreza, to gwarancja wspaniałej zabawy i najlepszych wspomnień. To wszystko znaleźć można na Stadionie Wroclaw. Lecz trzeba się pospieszyć, ponieważ terminów na bal abiturientów zostało bardzo mało.

Elegancki i nowoczesny Klub Biznesowy to przestrzeń należąca do Sterfy Super VIP oraz integralna część Centrum Konferencyjno Eventowego Stadionu Wrocław. Ta imponująca sala o powierzchni 2 500 mkw, to nie tylko ogromne możliwości aranżacji wraz  z dostępną sceną i elegancką recepcją, to przede wszystkim nietypowe miejsce. Co wyróżnia naszą salę? To przede wszystkim elegancki Klub VIP  z widokiem na murawę wrocławskiego Stadionu. Oferta na jego wynajem obejmuje profesjonalnie zorganizowany bal maturalny, dobrą zabawę oraz wyselekcjonowane menu, ale przede wszystkim niezapomniane wrażenia. Dzięki takim dodatkowym atrakcjom, jak wyjście na taras VIP, możliwość zwiedzenia Stadionu czy pokaz fajerwerków maturzyści mają szansę przeżyć coś wiecej niż tylko zwykły bal maturalny.

STUDNIOWKA2 WWW

W każdym kolejnym roku przybywa liczba studniówek organizaowanych na Stadionie Wrocław. Dzieje się tak, ponieważ zarówno rodzice jak i nauczyciele szukają miejsca ciekawego, nietuzinkowego, które nie jest już tylko dobrze wyposażoną i przystrojoną salą. Taka własnie przestrzenią jest Klub Biznesowy.

Niewątpliwą zaletą Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław jest również jego doskonała lokalizacja oraz ogromny parking. Położony tuż przy zjeździe z AOW i dobrze skomunikowany z resztą miasta obiekt daje możliwość szybkiego i komfortowego przybycia na maturalne przyjęcie.

Aby sprawdzić dostępność i zarezerwować salę zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: eventy@stadionwroclaw.pl

Więcej szczegółów oferty można znaleźć w zakładce: BANKIETY I IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

 

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X