Targi mieszkaniowe WRO-EXPO

Weźmie w nich udział tradycyjnie kilkudziesięciu wystawców, czyli firm deweloperskich prezentujących odwiedzającym swoje inwestycje. Nie zabraknie też propozycji z rynku wtórnego, które zaprezentują pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się również przedstawiciele banków i instytucji finansujących. Merytorycznego wsparcia udzielą odwiedzającym targi także doradcy kredytowi, którzy pomogą i podpowiedzą w kwestiach finansowych, które są niezwykle ważne dla kupujących mieszkanie czy dom. Do dyspozycji odwiedzających będą również specjaliści zajmujący się szeroko rozumianą aranżacją wnętrz.

Każda osoba poszukująca i chcąca kupić nieruchomość będzie mogła w czasie trwania Targów Mieszkaniowych we Wrocławiu znaleźć profesjonalną pomoc na każdym etapie: począwszy od poszukiwania lokalu, poprzez jego kredytowanie, na urządzeniu i wystroju kończąc. Według opinii największych spółek deweloperskich to największa i najlepsza we Wrocławiu impreza targowa.

Organizatorzy Targów Mieszkaniowych WRO-EXPO przygotowali także panele wykładowe, podczas których prelegenci poruszą takie kwestie, jak m.in.: kupno pierwszego mieszkania, finansowanie zakupu nieruchomości, wzięcie kredytu w czasie pandemii, odbiór mieszkania czy kodeks dobrego dewelopera.

Wstęp na Targi Mieszkaniowe na Stadionie Wrocław jest wolny. Na zmotoryzowanych gości czeka komfortowy parking.

Godziny otwarcia:
sobota 4 września – w godz. 10.00–17.00
niedziela 5 września – w godz. 10.00–16.00

Więcej informacji na temat Targów Mieszkaniowych można znaleźć na stronie internetowej: www.wro-expo.pl

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X