VACO i Medfemina partnerami projekcji koncertu Depeche Mode

To element promocji nowego wydawnictwa zespołu, zawierającego zapisy dwóch koncertów w amfiteatrze Waldbühne, które jeszcze nigdy nie były opublikowane w całości oraz film dokumentalny. „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest”.

 

W trakcie wydarzenia obraz wyświetlany będzie z projektorów w technologii 4K a dźwięku będzie można słuchać w samochodowym radiu, nastawiając je na częstotliwość podaną przed projekcją.

 

Partnerami tego wyjątkowego pokazu zostały  firmy Vaco sp. z o.o. i Centrum Zdrowia Kobiet Medfemina. 

VACO sp. z o. o  jest polską firmą specjalizującą się w skutecznym i ekologicznym zabezpieczaniu obiektów przed szkodnikami. Jest największym przedsiębiorstwem w branży ochrony przed szkodnikami. Spółka działa w ramach czterech regionów na terenie całej Polski. VACO zabezpiecza ponad 13 500 obiektów, w tym ponad 1600 zakładów produkcyjnych.

 

VACO świadczy kompleksowe usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji (DDD), wdraża systemy bezpieczeństwa zdrowotnego żywności oraz prowadzi działalność w zakresie odbioru odpadów spożywczych. Technologia i dokumentacja stosowana przez VACO jest zgodna  z wymogami prawa oraz wszelkimi obowiązującymi standardami produkcji żywności.

 

VACO od początku swojej działalności świadczy usługi dla największych międzynarodowych koncernów spożywczych, handlowych i przemysłowych, z których produktów i usług korzystają codziennie miliony ludzi na całym świecie.

 

Nowoczesne i globalne podejście VACO do zagadnień sanitarnych zapoczątkowało szereg znaczących zmian w branży ochrony przed szkodnikami. 

 

VACO posiada certyfikat zgodny z normą EN 16636:2015, potwierdzający najwyższy standard usług deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji. Firma jako jedna z czterech została zaproszona przez Polski Komitet Normalizacyjny do współtworzenia normy EN 16636:2015.

 

Firma aktywnie współpracuje z Klientami, wskazując im odpowiednie metody zapewnienia właściwego stanu sanitarnego oraz technicznego obiektów produkcyjnych zgodnie z wytycznymi Kodeksu Żywnościowego.

 

Centrum Zdrowia Kobiet Medfemina to ginekologia i położnictwo na światowym poziomie.  W przyjaznych wnętrzach, w miłej atmosferze tworzonej przez starannie dobrany profesjonalny zespół lekarzy i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji, zapewnia swoim pacjentkom dostęp do nowoczesnych usług medycznych. 

 

To pierwszy i jedyny prywatny szpital ginekologiczno – położniczym we Wrocławiu. Specjalizuje się w leczeniu  endometriozy, histeroskopii, mięśniaków i torbieli, w operacjach nietrzymania moczu oraz w zakresie nowoczesnej ginekologii estetycznej. 

 

Medfemina stara się stosować metody mniej inwazyjne niż klasyczna operacja chirurgiczna takich jak laparoskopia, która daje doskonały efekt zabiegów, przy jednoczesnym szybkim powrocie pacjentki do codziennego funkcjonowania. Centrum Zdrowia Kobiet Medfemina wspiera również pacjentki po poronieniach, ciążach pozamacicznych oraz porodach przez cesarskie cięcie, m.in. w zakresie korekcji bliznya blizny). 

 

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X