Wielka Gala Biznesu online „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” 26.10

Jak co roku uwieńczeniem konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” jest Wielka Gala Biznesu, na której spotykają się przedstawiciele wszystkich firm, samorządów i organizacji uczestniczących w przedsięwzięciu. Również w tym roku zaplanowano to znaczące wydarzenie. Niestety w związku z trudną sytuacją epidemiczną, będzie musiało odbyć się w nieco innej formie, niż pierwotnie zakładano.

–  Ogromnie cieszymy się, że mimo wielu trudności, spowodowanych przez pandemię koronawirusa, udało nam się również w tym roku zorganizować konkurs „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”. To naprawdę duży sukces – podkreśla Marek Pasztetnik, prezes Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy.

Tegoroczną Galę poprowadzą Paweł Orleański i Paweł Kluz – wyjątkowy duet, który słynie ze swojego naukowo – magicznego show scenicznego. W koncercie finałowym wystąpi Anna Malek – jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek jazzowych, która jest obecnie na etapie tworzenia autorskiego materiału. Zafascynowana jazzem, soulem, funky, r’n’b i gospel. Uczestniczka programu X Factor (z zespołem Soul City), 38 i 39 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, a także Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie koncertowała z Opole Gospel Choir. Występuje również w zespole Funky Kleks oraz New Orleans. Działa jako wokalistka sesyjna. Obecnie jest także uczestniczką 11 edycji programu The Voice of Poland.

 

Z kolei oprawę muzyczną zapewni kwartet pod dyrekcją Wojtka Bergandera – basisty, kontrabasisty i kompozytora, członka zespołów Jabłonka, JazzBlaster, Orkiestra Piotra Dziubka, Krzysztof Żesławski Quartet oraz Funky Kleks, Natalii Lubrano i Anny Malek. Artysta ten współpracuje m.in. z Narodowym Forum Muzyki NFM, Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Wrocławskim Teatrem Pantomimy, Silesian Jazz Orchestra oraz z Wolną Grupą Bukowina. W 2019 u boku m.in. Leszka Możdżera wziął udział w nagraniach muzyki do filmu „Ikar – legenda Mietka Kosza”.

Bezpośrednia transmisja Wielkiej Gali Biznesu dostępna będzie na online na kanale YouTube: ZIG – Pracodawcy i Przedsiębiorcy – https://www.youtube.com/channel/UCpjut7IlurcVUOXMk4lMYtw

Początek transmisji – 26 października 2020 r., godz. 19.00
Serdecznie zapraszamy!

 

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X