Zarejestruj się na szczepienie na Stadionie Wrocław.

Punkt drive-thru jest największym tego typu obiektem w Polsce i, jeśli tylko będzie dostępna odpowiednia liczba szczepionek, może obsłużyć nawet 60 tysięcy osób tygodniowo, przy uruchomieniu wszystkich 20 stanowisk. Namioty zlokalizowane są na parkingu Stadionu Wrocław od strony al. Śląskiej.

Oprócz zmotoryzowanych, punkt obsługuje także pieszych i rowerzystów.

Konieczne jest posiadanie e-skierowania. Nie ma możliwości zarejestrowania się na miejscu.

Zarejestrować można się dzwoniąc na ogólnopolską infolinię 989 i przez rządowe strony, m.in. www.gov.pl/szczepimysie lub dzwoniąc pod tel. 508 595 558; 503 865 265 – numery czynne są w godzinach pracy punktu.

Wjazd do punktu odbywa się bramą B Stadionu Wrocław od strony al. Śląskiej. Na miejscu są osoby kierujące ruchem. Należy mieć ze sobą dowód osobisty i być ubrany w sposób, który pozwoli na łatwe wykonanie zastrzyku w ramię.

Na miejscu obsługa poprosi o wypełnienie formularza kwalifikacji do szczepienia, które są rozdawane na miejscu, ale można także wydrukować się wcześniej – są dostępne w internecie.

Osoby szczepione po wykonaniu zastrzyku proszone są o zaczekanie w wyznaczonej części parkingu przez ok. 15 minut. Na miejscu pracują zespoły medyczne. W razie pogorszenia samopoczucia należy wystawić rękę przez okno samochodu.

Szczepić się mogą jedynie osoby posiadające e-skierowanie i wyznaczony termin szczepienia. Nie ma możliwości zarejestrowania się na miejscu. Przed szczepieniem wymagane jest okazanie dowodu osobistego, lub innego dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość i numer PESEL.

Rejestracji można dokonać dzwoniąc na ogólnopolską infolinię 989 i przez rządowe strony, m.in. www.gov.pl/szczepimysie.

Przy rejestracji należy podać adres punktu – Stadion Wrocław, al. Śląska 1.

Dla zmotoryzowanych przewidziano wjazd bramą B Stadionu Wrocław od strony al. Śląskiej. Na miejscu dostępny jest parking.

Korzystający z komunikacji miejskiej mogą skorzystać m.in z tramwajów 3,10,20, 31 i 33, które zatrzymują się po obu stronach Stadionu – od ul. Królewieckiej i Lotnicznej. Następnie można wejść przez jedną z bram na esplanadę i zejść z niej schodami do punktu szczepień. Można także wejść przez bramy od strony al. Śląskiej.

Punkt obsługuje m.in. osoby, które przyjęły pierwszą dawkę w czasie, gdy punkt stacjonarny był zlokalizowany wewnątrz budynku, w recepcji VIP.

Zmiana terminu szczepienia jest możliwa po konsultacji pod tel. 508 595 558; 503 865 265 – numery czynne są w godzinach pracy punktu.

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Dojazd

Tel. +48 71 77 68 000
Tel. +48 71 77 68 011
Fax +48 71 77 68 001
biuro@stadionwroclaw.pl

X